» » » ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської та світової)
Інформація
  • Переглядів: 1695
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-12-2013, 12:45
21-12-2013, 12:45

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської та світової)

Категорія: Новини / Учнівські олімпіади з базових дисциплін

Сьогодні, 21 грудня 2013 року, розпочав свою роботу ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської та світової) серед учнів 7-11 класів.

II етап олімпіади проводиться згідно «Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін» та методичних рекомендацій ІППОЧО, відповідно до розробленої дорожньої карти щодо організації та проведення ІІ етапу олімпіади.

В Герцаївському,  Глибоцькому, Новоселицькому,  Сторожинецькому районах області та у м. Чернівці відбувалися урочисті відкриття олімпіади.

На відкритті були присутні та привітали учасників представники управлінь, відділів освіти міських та райдержадміністрацій, відповідальні працівники ІППОЧО: Ірина Жук, Олеся Ілащук, Сніжана Марценюк, Юрій Воскобойник та Володимир Ковдриш.

Організаційні комітети олімпіади в районах/містах на належному рівні підготували приміщення для проведення олімпіади.

Олімпіадні завдання отримані вчасно. Дотримані всі вимоги щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської та світової).

В інтелектуальних змаганнях беруть участь переможці І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської та світової):

Герцаївського: 17 учнів 7 класу, 18 учнів 8 класу, 17 учнів 9 класу, 10 учнів 10 класу та 10 учнів 11 класу (72 учнів із 72 заявлених),

Новоселицького: 22 учнів 7 класу, 22 учнів 8 класу, 21 учнів 9 класу, 15 учнів 10 класу та 18 учнів 11 класу (92 учнів із 93 заявлених),

Сторожинецького: 13 учнів 7 класу, 10 учнів 8 класу, 10 учнів 9 класу, 5 учнів 10 класу та 6 учнів 11 класу (44 учнів із 48 заявлених),

Глибоцького: 16 учнів 7 класу, 16 учнів 8 класу, 16 учнів 9 класу, 12 учнів 10 класу та 12 учнів 11 класу (72 учнів із 72 заявлених),

м. Чернівців: 6 учнів 7 класу, 6 учнів 8 класу, 7 учнів 9 класу,  4 учнів 10 класу та 4 учнів 11 класу (27 учнів із 27 заявлених). Всього в ІІ етапі олімпіади беруть участь 308 учнів 7-11 класів.

Олімпіада розпочата згідно затверджених дорожніх карт і складається з теоретичного туру (тестові завдання І рівня – завдання з однією правильною відповіддю, ІІ рівня – завдання з двома правильними відповідями, ІІІ рівня – тестові завдання на відповідність) та практичного туру (ІV і V рівні).

Попередні результати олімпіади будуть виставлені на районних/міських сайтах сьогодні після 20.00.

Дякуємо всім за участь та бажаємо нових перемог у III етапі!

Пропонуємо вашій увазі фоторепортаж.

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської та світової)ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської та світової)ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської та світової)ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської та світової)ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської та світової)ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської та світової)ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської та світової)ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської та світової)ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської та світової)ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської та світової)ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської та світової)ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської та світової)ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської та світової)ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської та світової)ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської та світової)ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської та світової)ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської та світової)ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської та світової)ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської та світової)

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2019 (142)
Грудень 2018 (163)
Листопад 2018 (250)
Жовтень 2018 (176)
Вересень 2018 (85)
Серпень 2018 (124)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше