» » » На контролі Департаменту питання охорони праці, пожежної безпеки та профілактики дитячого травматизму у ЗНЗ області
Інформація
  • Переглядів: 1270
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 17-12-2013, 16:11
17-12-2013, 16:11

На контролі Департаменту питання охорони праці, пожежної безпеки та профілактики дитячого травматизму у ЗНЗ області

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні 17 грудня 2013 року відбулася обласна виробнича нарада «Стан роботи з питань охорони праці, пожежної безпеки та профілактики дитячого травматизму у ЗНЗ області» з відповідальними працівниками органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій і міських рад, директорами установ освіти обласного підпорядкування. У нараді взяли участь начальник комунальної установи «Група моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ області» Світлана Іванівна Прінько, начальник сектору запобігання надзвичайних ситуацій Управління ДСНС в Чернівецькій області Роман Іванович Сушинський, заступник начальника інспекції Держенергонагляду в Чернівецькій області Борис Анатолійович Вакарчук, заступник начальника управління Держгірпромнагляду в Чернівецькій області Степан Григорович Бабич, старший інспектор УДАЇ в Чернівецькій області , підполковник міліції Іван Юліанович Добровольський відповідальні працівника Групи моніторингу.
Світлана Іванівна Прінько наголосила, що головною метою державної політики у напрямку запобігання дитячого травматизму є забезпечення умов реалізації конституційного права кожного громадянина на охорону життя і здоров’я, підвищення рівня безпеки життєдіяльності населення, особливо дітей. Упродовж 2013 року Департаментом освіти і науки, молоді та спортом облдержадміністрації, органами управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій і міських рад проводилася значна робота, спрямована на реалізацію заходів із профілактики дитячого травматизму та травматизму побутового характеру, з питань охорони праці та пожежної безпеки. Разом з тим, під час проведення перевірок, з’ясовано, що залишається невиконаними понад 1383 протипожежних заходів. «З метою покращення роботи у цьому напрямі, - наголосила Світлана Іванівна, потрібно провести відповідну роботу стосовно виконання вимог законодавчих нормативних актів з безпеки життєдіяльності, охорони праці в закладах освіти області, забезпечити безпечні і нешкідливі умови праці та навчання; особливу увагу звернути на загальний стан електрогосподарства, протипожежний стан».
Під час свого виступу Р.І. Сушинський звернув увагу на стан пожежної безпеки в закладах освіти області. Наголосив, що відповідальність за протипожежний стан навчального закладу лежить на його керівникові. Навів приклади порушень, які керівники установ допускають найчастіше та розповів, яку роботу необхідно проводити, щоб привести установу в належний протипожежний стан. 
Заступник начальника інспекції Держенергонагляду в Чернівецькій області Б.А. Вакарчук у своєму виступі висвітлив питання щодо дотримання вимог електробезпеки під час користування електрообладнанням. Порушив питання щодо передачі трансформаторних підстанцій, які знаходяться на території навчальних закладів на баланс РЕМів, та яку відповідну документацію для цього потрібно.
Під час виступу С.Г. Бабич, заступник начальника управління Держгірпромнагляду в Чернівецькій області, звернув увагу на організацію роботи з питань охорони праці в закладах освіти, роботи котельного господарства, операторів котелень, сторожів, техперсоналу. Навів приклади нещасних випадків на виробництві через порушення вимог Закону України «Про охорону праці».
Старший інспектор УДАЇ в Чернівецькій області, підполковник міліції І.Ю. Добровольський, у своєму виступі висвітлив питання профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Проаналізував причини ДТП за участю дітей шкільного віку та навів приклади дорожньо-транспортних пригод за участю дітей зі смертельними наслідками, які сталися в області упродовж цього року. 
За результатами наради підготовлено відповідні доручення.

Матеріали додаються: trocyuk.doc [103 Kb] (cкачувань: 29)na-naradu-17.12.doc [50 Kb] (cкачувань: 13) 

На контролі Департаменту питання охорони праці, пожежної безпеки та профілактики дитячого травматизму у ЗНЗ областіНа контролі Департаменту питання охорони праці, пожежної безпеки та профілактики дитячого травматизму у ЗНЗ областіНа контролі Департаменту питання охорони праці, пожежної безпеки та профілактики дитячого травматизму у ЗНЗ областіНа контролі Департаменту питання охорони праці, пожежної безпеки та профілактики дитячого травматизму у ЗНЗ областіНа контролі Департаменту питання охорони праці, пожежної безпеки та профілактики дитячого травматизму у ЗНЗ областіНа контролі Департаменту питання охорони праці, пожежної безпеки та профілактики дитячого травматизму у ЗНЗ областіНа контролі Департаменту питання охорони праці, пожежної безпеки та профілактики дитячого травматизму у ЗНЗ областіНа контролі Департаменту питання охорони праці, пожежної безпеки та профілактики дитячого травматизму у ЗНЗ областіНа контролі Департаменту питання охорони праці, пожежної безпеки та профілактики дитячого травматизму у ЗНЗ областіНа контролі Департаменту питання охорони праці, пожежної безпеки та профілактики дитячого травматизму у ЗНЗ області

 

На контролі Департаменту питання охорони праці, пожежної безпеки та профілактики дитячого травматизму у ЗНЗ області

 

На контролі Департаменту питання охорони праці, пожежної безпеки та профілактики дитячого травматизму у ЗНЗ області

 

На контролі Департаменту питання охорони праці, пожежної безпеки та профілактики дитячого травматизму у ЗНЗ області

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2021 (26)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)
Серпень 2020 (53)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше