» » » «Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»
Інформація
  • Переглядів: 1084
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-12-2013, 14:56
17-12-2013, 14:56

«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»

Категорія: Навігація / Новини

На цьому наголосив сьогодні, 17 грудня 2013 року, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайло Бауер під час засідання Вченої ради Інституту післядипломної педагогічної освіти.

«Хочу зауважити, що робота експериментальних майданчиків в області потребує удосконалення та покращення. Всі працівники Інституту, а особливо завідувачі кафедр, повинні розуміти, що створення і належне функціонування експериментальних майданчиків – це їхня «козирна карта», їхня особливість. Важливим аспектом у даній роботі є співпраця із засобами масової інформації. Необхідно активізувати висвітлення досвіду, напрацювань та практичної роботи на сторінках нашої газети «Освіта Буковини», на сайтах Департаменту та Інституту, в науково-методичному журналі «Освітній простір» та інших, а також – розповідати про роботу на нарадах, вчених радах. Адже ви маєте розуміти, що все залежить від вас, від вашої наполегливості. Ми маємо спільно формувати у громадськості думку про експеримент та, власне, його доцільність», – підкреслив Михайло Йозефович.

Важливу увагу під час Вченої ради директор Департаменту звернув на питання щодо впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти в загальноосвітніх навчальних закладах Чернівецької області.

За його словами, важливою і невід’ємною складовою у початковій школі є психологічний супровід. «Ми маємо як ніхто інших розуміти, що сьогодні дітям, а особливо тим, які навчаються у початкових классах, потрібні наша допомога та розуміння. Адже, з впровадженням нових Державних стандартів до початківців вимоги значно зросли. Але наше з вами завдання, у будь-якому випадку, надавати дітям якісні освітні послуги.

Важливе місце варто відвести і батькам, які є замовниками наших послуг. Ми маємо організувати в газеті «Освіта Буковини» батьківський всеобуч щодо запровадження нових Державних стандартів. В даній рубриці будуть розміщуватися всі необхідні роз’яснювальні матеріали. Варто сказати, що багато дітей, які не відвідували дошкільні установи, не готові до ефективного сприйняття Державних стандартів», – відзначив Михайло Бауер.

У ході засідання Вченої ради були розглянуті наступні питання: «Впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти в загальноосвітніх навчальних закладах Чернівецької області», доповідала Марія Одинак, завідувач НМЦ безперервної освіти, виступали: Валентина Молода, завідувач РМК управління освіти Кельменецької райдержадміністрації, Леся Ілащук, заступник директора з навчально-виховної роботи Чернівецького ЗНЗ І-ІІІ ст. №5, Ольга Мажар, вчитель початкових класів Реваківської ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району; «Робота дослідно-експериментальних майданчиків на базі навчально-виховних закладів Чернівецької області», доповідали: Тетяна Мороз, старший викладач кафедри методики викладання суспільно-гуманітарних наук, доцент, Володимир Ковдриш, завідувач кафедри методики викладання природничо-математичних дисциплін, доцент, Олександр Сахновський, завідувач кафедри методики викладання суспільно-гуманітарних наук, доцент, виступали: Маріан Бирка – доцент кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою, кандидат педагогічних наук, Аліна Клічук – доцент кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою ІППОЧО, кандидат філософських наук, Галина Руда – старший викладач кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою, Михайло Сумарюк – доцент кафедри методики викладання базових дисциплін, кандидат математичних наук, Ірина Шепенюк – викладач кафедри методики викладання базових дисциплін, кандидат математичних наук, Андрій Драпака – викладач кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою, Віталій Чебаник – викладач кафедри методики викладання базових дисциплін, Олеся Пентелейчук – викладач кафедри методики викладання базових дисциплін; «Базова кваліметрична модель діяльності освітнього округу та його суб'єктів», доповідала Олена Григор’єва, доцент кафедри методики викладання базових дисциплін, кандидат біологічних наук, виступали: Василь Боднар – методист НМЦ координації діяльності ММК(РМК) та менеджменту, Лідія Лемешева – директор Хотинської гімназії, Світлана Анісімова – директор Хотинської ЗОШ №5; «Затвердження плану підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів області», доповідав Іван Климюк, заступник директора з навчально-організаційної роботи ІППОЧО, виступав Іван Борошенко – завідувач відділення навчально-організаційної роботи ІППОЧО; «Затвердження плану роботи Вченої ради на 2014 рік», доповідав Григорій Білянін, директор ІППОЧО, голова Вченої ради; «Виконання рішень Вченої ради Інституту післядипломної освіти Чернівецької області» та «Про подані на розгляд та схвалення Вченою радою матеріали», доповідала Людмила Пархомова, методист НМЦ координації діяльності ММК(РМК) та менеджменту, секретар Вченої ради.

За результатами Вченої ради ІППОЧО прийнято відповідна рішення.

«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»«Робота експериментальних майданчиків Інституту – на моєму особистому контролі»

  

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше