Інформація
  • Переглядів: 2977
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-02-2011, 14:35
28-02-2011, 14:35

Геометрія в моделях одягу

Категорія: Навігація / Новини

Спільними зусиллями Чернівецького обласного навчально-методичного центру професійно-технічної освіти та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області на базі вищого професійного училища №3 м. Чернівців(директор Унгурян К.М.) проведено семінар викладачів математики ПТНЗ області з проблеми «Професійне спрямування вивчення математики в професійно-технічних навчальних закладах».

Метою семінару стало вивчення питання впливу математичних знань на формування професійної компетентності майбутніх кваліфікованих робітників, використання міжпредметних зв’язків математики як із предметами загальноосвітньої підготовки, так і професійної, сприяння виробленню естетичних смаків, поглядів і уподобань, розвиток внутрішньої культури, творчих здібностей, критичного мислення учнів, прищеплення почуття любові до обраної професії та почуття відповідальності, прагнення самовдосконалення.

В рамках семінару його учасникам було запропоновано ознайомитися з напрацюваннями викладача математики закладу Павлюк Н.В. з цієї проблеми та завідувача центру природничо-математичних дисциплін Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Біляніної О.Я, яка презентувала присутнім авторський підручник «Геометрія. 10 клас».

Відкрите засідання творчої групи учнів, що займаються в гуртку «Інтеграл», на тему «Геометрія в моделях одягу» справило на присутніх незабутнє враження.
Учні навчального закладу продемонстрували свої музичні та танцювальні таланти під час музичного привітання учасників семінару. Неперевершеною стала демонстрація авторської колекції вечірніх суконь учениці училища Дожук Тетяни.

Питання професійного спрямування вивчення математики в ПТНЗ області більш докладно були обговорені учасниками семінару під час круглого столу, по завершенні якого були вироблені спільні рекомендації.

В ході семінару його учасники ознайомилися з навчально-методичною та матеріально-технічною базою училища.

Геометрія в моделях одягу
Геометрія в моделях одягу
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше