» » » В «Багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей» було проведено виховний захід
Інформація
  • Переглядів: 898
  • Автор: Moderator
  • Дата: 5-12-2013, 11:46
5-12-2013, 11:46

В «Багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей» було проведено виховний захід

Категорія: Навігація / Новини

4 грудня 2013 року, з метою посилення контролю за збереженням життя та здоров’я учнів ліцею, запобігання випадкам загрози життю та здоров’ю дітей у зимовий період, попередження надзвичайних ситуацій напередодні зимових канікул, в «Багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей» відбулась зустріч учнів із старшим інспектором відділу зв’язків з громадськістю Управління державної автоінспекції управління міністерства внутрішніх справ України в Чернівецькій області Іваном Добровольським. Він звернув увагу не те, що особливо в осінньо-зимовий період року зростає кількість дорожньо-транспортних пригод за участю дітей-пішоходів. Ця проблема є ключовою, вона актуальна в соціально-психологічному аспекті, адже як відомо, дорога помилок не вибачає.  Ліцеїсти прослухали лекцію про дотримання правил безпеки дорожнього руху, порядок пведінки пішоходів, велосипедистів під час руху на вулицях та проїжджих частинах.  Після чого зав’язалась цікава дискусія. Іван Юліанович із задоволенням відповідав на запитання дітей, розповів чимало історій із досвіду роботи, та запевнив дітей у тому, що знання та дотримання правил дорожнього руху є життєво необхідним.

Окрім цього, учні поспілкувалися із експертом з охорони праці Володимиром Кирилюком. Який провів інструктажі з безпеки життєдіяльності ( про дотримання правил пожежної безпеки, електробезпеки, про небезпеку перебування на льодяних поверхнях річок і водоймищ, при використанні піротехніки). Була проведена роз’яснювальна робота щодо поведінки в умовах низьких температур, попередження випадків переохолодження та обморожень. Ліцеїсти мали можливість задати запитання, навести приклади складних життєвих ситуацій та продумати можливі шляхи їх вирішення.

В «Багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей» було проведено виховний західВ «Багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей» було проведено виховний західВ «Багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей» було проведено виховний захід

 


  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (2)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше