» » » «Обласна Федерація панкратіону в 2013 році визнана кращою на Буковині»
Інформація
  • Переглядів: 959
  • Автор: Moderator
  • Дата: 4-12-2013, 15:36
4-12-2013, 15:36

«Обласна Федерація панкратіону в 2013 році визнана кращою на Буковині»

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, 4 грудня 2013 року, за участі заступника директора Департаменту – начальника управління фізичної культури та спорту Анатолія Швеця та голови чернівецької Федерації панкратіону Ігоря Наконечного, відбулася прес-конференція щодо підведення підсумків за 2013 рік та нагородження кращих буковинських спортсменів з панкратіону.

Під час свого виступу Анатолій Федорович відзначив, що в області загалом функціонує 39 федерацій з різних видів спорту, з них: 22 олімпійські види та 17 неолімпійських видів спорту, в яких займається більше16 тис. осіб.

«Приємно відзначити, що саме обласна Федерація панкратіону в 2013 році визнана кращою на Буковині. Аналізуючи їхні здобутки та перемоги за цей рік розумієш, що спортсмени і тренери посилено працювали та впевнено йшли до своєї мети.

Якщо звернутися до історії, то у нашій країні панкратіон набув значної популярності у 90-х роках ХХ сторіччя. Олександр Мандрік (віце-президент Спортивного комітету України,перший віце-президент Федерації панкратіону України) 18 вересня 2002р. разом з однодумцями створив Федерацію панкратіону України, а у 2004 році зареєстрована Чернівецька обласна федерація панкратіону, яка заснована  Ігорем Наконечним, який сьогодні є головою чернівецької Федерації панкратіону, тренером молодіжної збірної команди України, заслуженим тренером України.

Хочу зауважити, що Департамент освіти і науки, молоді та спорту, у свою чергу, робить все можливе для того, щоб підтримувати спортсменів з панкратіону. І хочу запевнити вас, що ми і надалі будемо всіляко сприяти розвитку такого виду спорту в Чернівецькій області», – наголосив Анатолій Швець.

Ігор Наконечний підкреслив, що: «Спортсменам та тренерам Чернівецької обласної Федерації панкратіону, ФСТ «України» та ФСТ «Динамо» буде складно колись повторити результати 2013 року. Цей рік можна вважати найуспішнішим серед усіх років з числа всебічних досягнень та перемог спортсменів на національній та міжнародній арені.

Для нас, серед усіх цьогорічних нагород, найважливішими є командні кубки. Адже це заслуга всіх: і спортсменів, і тренерів. Протягом 2013 року на Чемпіонатах України серед молоді та дорослих Чернівецька збірна команда виборола чотири кубки за І загальнокомандне місце у всіх можливих розділах панкратіону».

За словами голови чернівецької Федерації панкратіону, рік для Федерації розпочався тим, що 33 спортсмени увійшли до складу Національної збірної України.

Важливими перемогами також є:

- на Чемпіонаті Європи з панкратіону в Угорщині, що відбувався 28-31.03.2013р., золоті медалі здобули Анна Баженар і Юрій Чижевський, бронзову – Олександр Доскальчук;

- на Чемпіонаті Світу з панкратіону  серед молоді, який проходив в місті Спліт (Хорватія) 14.08.2013 ­ 19.08.2013 р. дві золоті нагороди виборюють Денис Семенюк та Роман Скидан. Також, на Чемпіонаті Світу серед юнаків срібну нагороду здобув Максим Сорокін, а бронзу здобула Анастасія Репало. Участь у змаганнях приймали спортсмени з 30 країн (США, Росія, Чорногорія, Угорщина, Франція, Бельгія, Польща, Італія, Хорватія, Казахстан, Узбекистан, Греція, Україна…). Змагання проходили за видами: агон, ММА, граплінг (ноу-гі та гі). Збірна команда Україна в 5 раз  стала чемпіоном Світу з панкратіну.

- спортсмени Анна Баженар та Роман Скидан отримали звання «Майстер спорту України міжнародного класу». Ці спортсмени підтвердили не тільки Україні, але й усьому світу, що вони найкращі, доводячи це перемогами вже багато років.

- спортсмени Юрій Чижевський, Денис Семенюк, Юрій Чобука отримали звання «Майстер спорту України з панкратіону».

- тренер-викладач ФСТ «України» Петро Горюк отримав звання «Заслужений тренер України». - у 2013 р. – Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України – Ігорю Наконечному, на підставі захисту дисертації (розвиток саморегуляції підлітків, які займаються панкратіоном), присуджено науковий ступінь кандидата психологічних наук.

Під час свого виступу Ігор Наконечний поділився із засобами масової інформації планами на майбутнє та на наступний рік, зокрема.

«Ми вже сьогодні розпочали підготовку до Чемпіонату України, який відбудеться у березні 2014 року. Також, плануємо і готуємося взяти участь у Чемпіонаті Європи, який буде проходити на Україні в м. Южне Одеської області.

Важливо й те, що наші спортсмени будуть у складі збірної, яка буде захищати честь України на Чемпіонаті світу».

Ігор Наконечний висловив переконання, що в кожній віковій групі, ваговій категорії серед вихованців обласної Федерації є дуже достойні спортсмени, які у майбутньому продовжать хороші традиції та будуть приносити високі результати.

Під час прес-конференції Анатолій Швець нагородив кращих спортсменів з панкратіону та висловив вдячність всім за їхній труд та за те, що прославляють нашу Буковину. Також, він подякував всім присутнім засобам масової інформації за небайдуже ставлення до спортивної галузі.
У прес-конференції також взяли участь: голова обласного фізкультурно-спортивного товариства України Юліан Германюк, спортсмени та тренери.

«Обласна Федерація панкратіону в 2013 році визнана кращою на Буковині»«Обласна Федерація панкратіону в 2013 році визнана кращою на Буковині»«Обласна Федерація панкратіону в 2013 році визнана кращою на Буковині»«Обласна Федерація панкратіону в 2013 році визнана кращою на Буковині»«Обласна Федерація панкратіону в 2013 році визнана кращою на Буковині»«Обласна Федерація панкратіону в 2013 році визнана кращою на Буковині»«Обласна Федерація панкратіону в 2013 році визнана кращою на Буковині»«Обласна Федерація панкратіону в 2013 році визнана кращою на Буковині»«Обласна Федерація панкратіону в 2013 році визнана кращою на Буковині»«Обласна Федерація панкратіону в 2013 році визнана кращою на Буковині»«Обласна Федерація панкратіону в 2013 році визнана кращою на Буковині»«Обласна Федерація панкратіону в 2013 році визнана кращою на Буковині»«Обласна Федерація панкратіону в 2013 році визнана кращою на Буковині»«Обласна Федерація панкратіону в 2013 році визнана кращою на Буковині»«Обласна Федерація панкратіону в 2013 році визнана кращою на Буковині»«Обласна Федерація панкратіону в 2013 році визнана кращою на Буковині»«Обласна Федерація панкратіону в 2013 році визнана кращою на Буковині»«Обласна Федерація панкратіону в 2013 році визнана кращою на Буковині»«Обласна Федерація панкратіону в 2013 році визнана кращою на Буковині»«Обласна Федерація панкратіону в 2013 році визнана кращою на Буковині»«Обласна Федерація панкратіону в 2013 році визнана кращою на Буковині»«Обласна Федерація панкратіону в 2013 році визнана кращою на Буковині»

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (2)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше