» » » Відбувся обласний семінар-практикум для керівників гуртків театрального жанру
Інформація
  • Переглядів: 2194
  • Автор: Moderator
  • Дата: 27-11-2013, 18:29
27-11-2013, 18:29

Відбувся обласний семінар-практикум для керівників гуртків театрального жанру

Категорія: Навігація / Новини

27 листопада 2013 року на базі Чернівецького обласного центру естетичного виховання "Юність Буковини” відбувся обласний семінар-практикум для керівників гуртків театрального жанру.

У роботі семінару та обговоренні актуальної теми "Театральне мистецтво як засіб естетичного виховання дітей та молоді” взяли участь 27 керівників гуртків театрального жанру позашкільних навчальних закладів області.

Роботу семінару розпочала директор Чернівецького обласного центру естетичного виховання "Юність Буковини” Лада Василівна Касьянчук, яка акцентувала увагу всіх керівників гуртків на посиленні розвитку театрального мистецтва у навчальних закладах області та його важливої ролі у естетичному вихованні нашої молоді.

В розкритті запропонованої теми семінару взяли участь: композитор, аранжувальник, директор студії звукозапису «Марс» Оксана Вікторівна Первова-Рошка, яка розповіла про значення музичного матеріалу у театральній та художньо-сценічній діяльності з прикладами його практичного застосування..

Голова циклової комісії спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» училища мистецтв ім. Сидора Воробкевича, відмінник освіти України Григорій Іванович Сорочан приурочив свій виступ інсценізації творів нашої землячки, письменниці Ольги Кобилянської, 150-річчя від дня народження якої виповнюється саме цього дня. Він разом із студентами ІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» для учасників семінару провів майстер-клас щодо методики роботи з етюдами, інсценізацією байок та зримої пісні.

Режисер Чернівецького академічного музично-драматичного театру ім. О Кобилянської Андрій Васильович Романов зупинився на темі репертуару як важливого чинника театрального виховання підростаючого покоління.

Практичне заняття-тренінг психолога обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» Н.М.Стебельської щодо пошуку особистісних ресурсів в роботі керівників гуртків доповнили їх усвідомлення нестандартним і оригінальним баченням вирішення наявних проблем творчої роботи з вихованцями.

На завершення семінару відбувся круглий стіл, на якому учасники підвели підсумки роботи, оцінили організаційний і методичний рівень проведення семінару, обмінялись досвідом, обговорили та ухвалили рекомендації обласного семінару керівників гуртків театрального жанру, а також отримали методичні матеріали та нормативні документи необхідні їм для використання у практичній роботі.

Відбувся обласний семінар-практикум для керівників гуртків театрального жанруВідбувся обласний семінар-практикум для керівників гуртків театрального жанруВідбувся обласний семінар-практикум для керівників гуртків театрального жанруВідбувся обласний семінар-практикум для керівників гуртків театрального жанруВідбувся обласний семінар-практикум для керівників гуртків театрального жанру

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (11)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше