» » » "Освітній округ – це можливість для школяра отримати досконалі та фундаментальні знання", Любов Тарангул
Інформація
  • Переглядів: 1400
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-11-2013, 17:44
21-11-2013, 17:44

"Освітній округ – це можливість для школяра отримати досконалі та фундаментальні знання", Любов Тарангул

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, 21 листопада 2013 року, за участі заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Любові Тарангул, відбувся семінар-нарада у рамках обласної акції «Освітній округ – шлях для забезпечення рівного доступу до якісної освіти» на базі Новоселицького району.

У своєму виступі Любов Миколаївна розповіла про державну концепцію профілізації старшої школи та про основні аспекти регіонального досвіду її впровадження.

«У новій Концепції передбачена можливість зміни профілю або у багатопрофільному навчальному закладі, або в освітньому окрузі (опорній школі) чи районному ресурсному центрі, враховуючи можливість вивчати профільні предмети за дистанційною формою навчання.

Серед ефективних форм профільного навчання, які найбільш повно реалізують його мету й завдання є освітні округи. Вони дозволяють забезпечити доступ учнів до максимально широкого комплексу освітніх послуг шляхом ефективного використання та розвитку сильних сторін і переваг окремих освітніх установ, а також закладів культури, фізичної культури і спорту, підприємств і громадських організацій», – констатувала заступник директора Департаменту.

За її словами, у 2013/2014 навчальному році в Чернівецькій області функціонує 41 освітній округ (відповідно у 2012/2013 -39,2011/2012-28). Найбільше округів у Заставнівському районі – 7, у Хотинському – 6, Сторожинецькому – 5, Путильському – 4, Вижницькому, Герцаївському, Глибоцькому, Кельменецькому, Новоселицькому районах - по З освітніх округи, Кіцманському і Сокирянському - по 2.

Відповідно до Перспективного плану створення освітніх округів Чернівецької області на період до 20 ї 4 року в нашій області станом на ї вересня 2013 року повинні функціонувати 45 освітніх округів.

Суб'єктами 41 освітнього округу є 345 навчальних та 79 інших закладів. До їх складу входять: 17 шкіл нового типу, 94 НВК, 123 загальноосвітніх, 63 дошкільних, 20 позашкільних, 2 професійно-технічних та 10 виших навчальних закладів.

Найпоширенішими навчальними профілями є: української філології – 60, історичний – 28, математичний, фізико-математичний і фізичний - 32; географічний - 15; біологічний - 12; технологічний - 25; біолого-хімічний і хімічний - 17; універсальний - 13.

Любов Тарангул також зазначила, що освітні округи Чернівецької області, надають освітні послуги за трьома моделями:

1. Утворення на базі кількох опорних шкіл І-ІІІ ступенів міжшкільних груп різних профілів навчання ;

2. Організація роботи освітнього округу на базі міжшкільних навчально-виробничих комбінатів;

3. Організація на базі опорних закладів округу підготовки до ЗНО та вступу до ВНЗ учнів старших класів усіх суб’єктів округу в позаурочний час.

«Освітній округ – це можливість для школяра отримати досконалі та фундаментальні знання з того чи іншого предмету. Дитина має можливість навчатися у того вчителя, у якого хоче, якого вважає прикладом для себе. Ми маємо дати учням можливість для перспективи і допомогти їм повірити у свої знання і можливості. Хочу наголосити, для того, щоб справа мала позитивний результат, варто знаходити в ній не недоліки, а навпаки – переваги. Тому, педагоги, батьки і учні мають розуміти важливість функціонування освітнього округу.

Для належної організації роботи повинен бути індивідуальний підхід до кожного освітнього округу, повинні враховуватися можливості і потреби учнів. Освітній округ має бути в постійному русі і постійно удосконалюватися.

Найголовніше для нас – щоб наші учні демонстрували свої високі знання, здобували перемоги, приносили славу своєму навчальному закладу, адже це і є результатом нашої праці.

Я вкотре зауважу, ми повинні пам’ятати, що замовниками освітніх послуг є батьки. Але для того, щоб вони чітко розуміли рівень знань і можливості своїх дітей, знали всі їхні уподобання і здібності, має на високому професійному рівні працювати педагогічний коллектив школи», – підкреслила у своєму виступі Любов Миколаївна.

Під час семінар-наради досвідом роботи освітніх округів поділилися: заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Новоселицької РДА Оксана Обершт; начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сторожинецької РДА Ірина Жижій; начальник відділу освіти, молоді та спорту Герцаївської РДА Марія Візітів та начальник управління освіти і науки, молоді та спорту Глибоцької РДА Василь Швець.

Василь Боднар, методист Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, відповідальний за роботу освітніх округів в області зазначив, що потребує удосконалення створення нормативно-правової бази та навчально-методична робота, що забезпечить належне функціонування округів на Буковині.

За результатами семінару-наради дано відповідні доручення.


"Освітній округ – це можливість для школяра отримати досконалі та фундаментальні знання", Любов Тарангул
"Освітній округ – це можливість для школяра отримати досконалі та фундаментальні знання", Любов Тарангул"Освітній округ – це можливість для школяра отримати досконалі та фундаментальні знання", Любов Тарангул"Освітній округ – це можливість для школяра отримати досконалі та фундаментальні знання", Любов Тарангул"Освітній округ – це можливість для школяра отримати досконалі та фундаментальні знання", Любов Тарангул"Освітній округ – це можливість для школяра отримати досконалі та фундаментальні знання", Любов Тарангул"Освітній округ – це можливість для школяра отримати досконалі та фундаментальні знання", Любов Тарангул"Освітній округ – це можливість для школяра отримати досконалі та фундаментальні знання", Любов Тарангул"Освітній округ – це можливість для школяра отримати досконалі та фундаментальні знання", Любов Тарангул"Освітній округ – це можливість для школяра отримати досконалі та фундаментальні знання", Любов Тарангул"Освітній округ – це можливість для школяра отримати досконалі та фундаментальні знання", Любов Тарангул"Освітній округ – це можливість для школяра отримати досконалі та фундаментальні знання", Любов Тарангул"Освітній округ – це можливість для школяра отримати досконалі та фундаментальні знання", Любов Тарангул"Освітній округ – це можливість для школяра отримати досконалі та фундаментальні знання", Любов Тарангул"Освітній округ – це можливість для школяра отримати досконалі та фундаментальні знання", Любов Тарангул"Освітній округ – це можливість для школяра отримати досконалі та фундаментальні знання", Любов Тарангул"Освітній округ – це можливість для школяра отримати досконалі та фундаментальні знання", Любов Тарангул"Освітній округ – це можливість для школяра отримати досконалі та фундаментальні знання", Любов Тарангул"Освітній округ – це можливість для школяра отримати досконалі та фундаментальні знання", Любов Тарангул"Освітній округ – це можливість для школяра отримати досконалі та фундаментальні знання", Любов Тарангул"Освітній округ – це можливість для школяра отримати досконалі та фундаментальні знання", Любов Тарангул"Освітній округ – це можливість для школяра отримати досконалі та фундаментальні знання", Любов Тарангул"Освітній округ – це можливість для школяра отримати досконалі та фундаментальні знання", Любов Тарангул"Освітній округ – це можливість для школяра отримати досконалі та фундаментальні знання", Любов Тарангул

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше