» » » Буковинські студенти займають активну громадянську позицію у суспільстві
Інформація
  • Переглядів: 2198
  • Автор: Moderator
  • Дата: 14-11-2013, 17:22
14-11-2013, 17:22

Буковинські студенти займають активну громадянську позицію у суспільстві

Категорія: Навігація / Новини

Наголосив сьогодні, 14 листопада 2013 року, заступник голови – керівник апарату Чернівецької обласної державної адміністрації Петро Рева під час урочистостей з нагоди відзначення Дня студента.

«Студентство в усі часи було символом соціальної активності, волелюбною, незалежною, свободомислячою частиною суспільства та авангардом української молоді.

Я глибоко переконаний, що саме молодь стоїть на чолі світового прогресу. І це не випадково, адже новизна, неформальність, незаангажованість думки молодих неодмінно веде до поступу. Ваші успіхи та досягнення у навчанні, науковій діяльності, спорті, культурно-мистецьких заходах тому важливий доказ. Мені приємно відзначити, що лише за два перших місяця цього навчального року студенти вищих навчальних закладів області уже здобули чимало перемог», – відзначив Петро Рева.

Як зазначив заступник голови – керівник аппарату, за відмінне навчання, активну участь у спортивній, науковій та громадській діяльності 11 студентів вищих навчальних закладів отримують академічну стипендію Президента України, 4 - Кабінету Міністрів України, 8 - іменну стипендію Верховної Ради України, 2 студенти отримують стипендію імені Михайла Грушевського, 40 – іменну стипендію обласної державної адміністрації.

У своєму зверненні до студентів директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайло Бауер підкреслив, – «Навчаючись у вищих навчальних закладах, ви закладаєте фундамент всього свого майбутнього життя.

Період навчання – це той рубіж, коли кожна маленька перемога стає запорукою великого життєвого успіху. Ви молоді і освічені, ваша невичерпна енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість неабияк потрібні нашій державі.

Я впевнений, що студентська молодь з честю виправдає, покладені на неї надії та сподівання старшого покоління, і щиро вірю, що сьогоднішня зустріч стане ще одним кроком на шляху до такого потрібного усім нам зміцнення взаєморозуміння між поколіннями, між владою і молодою генерацією, якій належить майбутнє».

Також у заході взяли участь керуючий справами Чернівецької обласної ради Микола Борець, керівники вищих навчальних закладів І-ІV р.а. Буковини та студенти.

Кращі студенти за успіхи та високі досягнення у навчанні були нагороджені грамотами і грошовими преміями Чернівецької облдержадміністрації та обласної ради, а також – подяками з матеріальною допомогою від Департаменту освіти і науки, молоді та спорту.

Буковинські студенти займають активну громадянську позицію у суспільствіБуковинські студенти займають активну громадянську позицію у суспільствіБуковинські студенти займають активну громадянську позицію у суспільствіБуковинські студенти займають активну громадянську позицію у суспільствіБуковинські студенти займають активну громадянську позицію у суспільствіБуковинські студенти займають активну громадянську позицію у суспільствіБуковинські студенти займають активну громадянську позицію у суспільствіБуковинські студенти займають активну громадянську позицію у суспільствіБуковинські студенти займають активну громадянську позицію у суспільствіБуковинські студенти займають активну громадянську позицію у суспільствіБуковинські студенти займають активну громадянську позицію у суспільствіБуковинські студенти займають активну громадянську позицію у суспільствіБуковинські студенти займають активну громадянську позицію у суспільствіБуковинські студенти займають активну громадянську позицію у суспільствіБуковинські студенти займають активну громадянську позицію у суспільствіБуковинські студенти займають активну громадянську позицію у суспільствіБуковинські студенти займають активну громадянську позицію у суспільствіБуковинські студенти займають активну громадянську позицію у суспільствіБуковинські студенти займають активну громадянську позицію у суспільствіБуковинські студенти займають активну громадянську позицію у суспільствіБуковинські студенти займають активну громадянську позицію у суспільствіБуковинські студенти займають активну громадянську позицію у суспільствіБуковинські студенти займають активну громадянську позицію у суспільствіБуковинські студенти займають активну громадянську позицію у суспільстві

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2021 (26)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)
Серпень 2020 (53)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше