» » » «За три останні роки підхід до розвитку дошкільної галузі краю радикально змінився»
Інформація
  • Переглядів: 1148
  • Автор: Moderator
  • Дата: 12-11-2013, 14:52
12-11-2013, 14:52

«За три останні роки підхід до розвитку дошкільної галузі краю радикально змінився»

Категорія: Навігація / Новини

На цьому закцентував увагу директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайло Бауер сьогодні, під час вебінар-наради з питань організації роботи дошкільної галузі області в 2013/2014 н.р.

«Я переконаний, що у дошкіллі за останні три роки відбулися зміни на краще. Але, незважаючи на досягнення, ми повинні й надалі розвивати цю галузь. Необхідно планово відкривати додаткові дошкільні групи, будувати нові садочки, реорганізовувати загальноосвітні навчальні заклади у навчально-виховні комплекси. До речі, створення НВК – надзвичайно прогрессивна та результативна форма роботи. Адже в школах, де є вільні приміщення, ми облаштовуємо дошкільні групи. На моє глибоке переконання, в сільській місцевості, де малокомплектні школи, а попит на дошкільні заклади зростає, – майбутнє за навчально-виховними комплексами», – підкреслив керівник освітньої галузі краю.

Михайло Йозефович наголосив учасникам, що надзвичайно важливим питанням є доведення відсотку охоплення дітей дошкільною освітою у всіх районах області до 85%. Також, важливо зменшити кількість дітей на 100 проектних місць. Адже у деяких районах на 100 проектних місць припадає більше 120 дітей.

«Актуальним питанням сьогодні є впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у дошкільних навчальних закладах. Ми маємо йти в ногу з часом у якому живем. В дошкільних установах мають бути створені належні умови для виховання підростаючого покоління.

Зауважу, що на сучасному етапі батьки досить високо оцінюють і піднімають статус  садочків. Ми повинні поважати думку батьківської громадскості і рахуватися з їхньою думкою.

Дуже важливим є питання збереження здоров’я дітей. У кожному дошкільному закладі мають бути створені зони динамічного розвантаження, ігрові площадки, необхідно відновити роботу басейнів (де вони є) або ж встановлювати каркасно розбірні. Дбати про здоров’я дітей – це основна наша задача», – відзначив директор Департаменту.

Михайло Бауер зазначив, що організація харчування в дошкільних навчальних заклада області знаходиться на його особистому контролі. Кожен садок повинен бути забезпечений медичною сестрою, логопедом, соціальним педагогом, психологом. Адже питання кадрового забезпечення надзвичайно серйозне.

Також Михайло Йозефович зауважив, що необхідно покращити роботу щодо створення експериментальних майданчиків на базі дошкільних установ.

На порядку денному розглядалися питання: «Про ключові завдання щодо організації роботи дошкільної галузі області у 2013/2014 н.р.» та «Презентація досвіду роботи ДНЗ  м. Чернівців щодо створення умов для якісного медичного обслуговування вихованців», доповідала Ельвіра Дорогова, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Департаменту; «Про забезпечення методичного супроводу в організації роботи педагогів ДНЗ з розвитку духовно-творчого потенціалу дитини (за підсумками всеукраїнського науково-практичного семінару у Дніпропетровській області)», – Олена Савчук, методист Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; «Про впровадження проекту «Курс. Дошкілля. Електронний ДНЗ», – Григорій Кошурба, завідувач НМЦ інформаційних технологій навчання Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; «Про наслідки перевірки стану організації харчування в дошкільних навчальних закладах області», доповідала Світлана Прінько, начальник Групи моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області.

Серед присутніх у студії ІППОЧО були заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Любов Тарангул, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Григорій Білянін. Участь в онлайн-нараді також взяли працівники органів місцевого самоврядування, методичних та психологічних служб, начальники районних (міських) управлінь освітою, завідувачі дошкільних навчальних закладів та директории НВК.

За результатами наради Михайло Бауер дав доручення відповідальним працівникам.

«За три останні роки підхід до розвитку дошкільної галузі краю радикально змінився»«За три останні роки підхід до розвитку дошкільної галузі краю радикально змінився»«За три останні роки підхід до розвитку дошкільної галузі краю радикально змінився»«За три останні роки підхід до розвитку дошкільної галузі краю радикально змінився»«За три останні роки підхід до розвитку дошкільної галузі краю радикально змінився»«За три останні роки підхід до розвитку дошкільної галузі краю радикально змінився»«За три останні роки підхід до розвитку дошкільної галузі краю радикально змінився»«За три останні роки підхід до розвитку дошкільної галузі краю радикально змінився»«За три останні роки підхід до розвитку дошкільної галузі краю радикально змінився»«За три останні роки підхід до розвитку дошкільної галузі краю радикально змінився»«За три останні роки підхід до розвитку дошкільної галузі краю радикально змінився»

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше