» » » Студенти й викладачі Чернівецького коледжу дизайну та економіки святкували День української писемності та мови у вишиванках
Інформація
  • Переглядів: 1204
  • Автор: Moderator
  • Дата: 12-11-2013, 09:27
12-11-2013, 09:27

Студенти й викладачі Чернівецького коледжу дизайну та економіки святкували День української писемності та мови у вишиванках

Категорія: Навігація / Новини

11 листопада 2013 року День української писемності та мови яскраво відзначили у Чернівецькому коледжі дизайну та економіки. Студентська рада коледжу ініціювала проведення акції «Вдягни вишиванку на свято», яку підтримали студенти й викладачі. Зранку коридори та навчальні кабінети коледжу зарясніли сяйвом українського мистецтва.

Цей день став святковим і піднесеним. Різноманіття візерунків та моделей, дотримання традицій і поєднання із сучасними модними тенденціями піднесли українську вишиванку у свідомості молодого покоління, долучивши до вікової історії і, надихнули кожного мати у своєму гардеробі цей витвір народного мистецтва.

«Розмаїття барв на вишитому полотні допомагає нам усвідомити, хто ми і яке наше призначення, відчути себе частинкою нашої Батьківщини, української нації. Носити вишиванку – це привід для гордості», – такими словами підтримала ініціативу студентів директор коледжу Алла Гапей.

Було таке відчуття, що сьогодні у навчальний заклад прийшли зовсім інші люди – натхненні і щирі, з усмішкою на обличчі, з привітним поглядом. І справді, українська сорочка має особливу енергетику, вона не тільки захищає, а й дарує чарівну силу.

Цього дня студенти прийняли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, продемонструвавши свої знання, творчість та солідарність з тими, хто любить і поважає українську мову.

Протягом дня відбулися різноманітні заходи, організатором яких виступила предметна (циклова) комісія філологічних дисциплін під керівництвом викладача–методиста Марії Смутняк.

А завершилось свято колективною фотосесією на згадку.

Студенти й викладачі Чернівецького коледжу дизайну та економіки святкували День української писемності та мови у вишиванкахСтуденти й викладачі Чернівецького коледжу дизайну та економіки святкували День української писемності та мови у вишиванкахСтуденти й викладачі Чернівецького коледжу дизайну та економіки святкували День української писемності та мови у вишиванкахСтуденти й викладачі Чернівецького коледжу дизайну та економіки святкували День української писемності та мови у вишиванкахСтуденти й викладачі Чернівецького коледжу дизайну та економіки святкували День української писемності та мови у вишиванкахСтуденти й викладачі Чернівецького коледжу дизайну та економіки святкували День української писемності та мови у вишиванках

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (12)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше