» » » Діти Сторожинеччини вже неодноразово доводили, що талановиті діти - талановиті у всьому!
Інформація
  • Переглядів: 1077
  • Автор: Moderator
  • Дата: 7-11-2013, 10:21
7-11-2013, 10:21

Діти Сторожинеччини вже неодноразово доводили, що талановиті діти - талановиті у всьому!

Категорія: Навігація / Новини

30-31 жовтня 2013 року у центрі естетичного виховання «Юність Буковини» у Чернівцях відбувся обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Буковинська зіронька».

Мета конкурсу – пошук нових талантів, розкриття та підтримка нових творчих імен мистецької Буковини, які у майбутньому засяють на сценах України та далеко за її межами. За умовами конкурсу, діти віком від 9 до 17 років з усіх районів області та міста повинні продемонструвати свої творчі здібності відразу в трьох номінаціях: вокал, хореографія та художнє читання.

Від Сторожинецького району учасниками конкурсу були три справжні ЗІРОНЬКИ: в середній віковій категорії  – вихованка вокальної студії «Рідна пісня» ЦДЮТ - Іонашку Олександра (Санді) (кер. Т.М. Шкурган - Відмінник освіти України, Заслужений працівник культури України, Лауреат культурно-мистецької премії ім. С.Воробкевича), учениця Сторожинецького районного ліцею -  Тодореску Міліна; в старшій віковій категорії – учень Годилівського НВК – Пастух Іван.

Юних учасників оцінювало високоповажне журі: заступник директора Департаменту – начальник управління сім’ї молоді та з гендерних питань Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації, голова журі Олександр Довганич, начальник відділу у справах справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради Наталія Коцур; заслужена артистка України, солістка ансамблю пісні і танцю Збройних сил України Христина Охітва; голова циклової комісії спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» училища мистецтв ім. Сидора Воробкевича Г.І.Сорочан; солістка Чернівецької філармонії, викладача ЧНУ Ірина Стиць; керівник народного художнього колективу класичного танцю «Арабеск» Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» Г.Г.Пупченко.

Всі учасники конкурсу талановиті, їхні виступи мали свою родзинку, свою індивідуальність. Кожна з цих зірочок залишила частинку світла і тепла в серцях та душах своїх прихильників А особливо наші дівчата, адже вони вибороли почесні призові місця:  Олександра Іонашку - І місце, а Міліна Тодореску – ІІ місце, Іван Пастух нагороджений Дипломом за участь у фестивалі-конкурсі.

А на завершення 1 листопада 2013 року відбувся гала-концерт, у якому співали, танцювали, декламували вірші найкращі зірочки, в цьому числі були і учасники Сторожинецького району. Іонашку Олександра виступила з піснею «Ave Maria», а Тодореску Міліна прочитала вірш «Крила» (Ліни Костенко).

Вкотре ми переконалися, що діти Сторожинеччини найталановитіші, найартистичніші, а їхні керівники — високопрофесійні фахівці. Ми пишаємося нашими юними талантами і бажаємо їм успіхів та нових творчих злетів!

 

Діти Сторожинеччини вже неодноразово доводили, що талановиті діти - талановиті у всьому!Діти Сторожинеччини вже неодноразово доводили, що талановиті діти - талановиті у всьому!Діти Сторожинеччини вже неодноразово доводили, що талановиті діти - талановиті у всьому!Діти Сторожинеччини вже неодноразово доводили, що талановиті діти - талановиті у всьому!Діти Сторожинеччини вже неодноразово доводили, що талановиті діти - талановиті у всьому!Діти Сторожинеччини вже неодноразово доводили, що талановиті діти - талановиті у всьому!Діти Сторожинеччини вже неодноразово доводили, що талановиті діти - талановиті у всьому!Діти Сторожинеччини вже неодноразово доводили, що талановиті діти - талановиті у всьому!Діти Сторожинеччини вже неодноразово доводили, що талановиті діти - талановиті у всьому!Діти Сторожинеччини вже неодноразово доводили, що талановиті діти - талановиті у всьому!Діти Сторожинеччини вже неодноразово доводили, що талановиті діти - талановиті у всьому!Діти Сторожинеччини вже неодноразово доводили, що талановиті діти - талановиті у всьому!

 


 

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Березень 2019 (149)
Лютий 2019 (219)
Січень 2019 (213)
Грудень 2018 (163)
Листопад 2018 (250)
Жовтень 2018 (175)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше