Інформація
  • Переглядів: 5149
  • Автор: Moderator
  • Дата: 25-02-2011, 15:27
25-02-2011, 15:27

"Квітучий заклад – осередок знань і здоров’я"

Категорія: Навігація / Новини

Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді 24 лютого провів обласний семінар-практикум «Квітучий заклад – осередок знань і здоров’я», який мав на меті визначити та реалізувати шляхи оптимізації озеленення навчальних закладів та спрямувати зусилля на спільні практичні дії по оздоровленню навколишнього середовища та благоустрою прилеглих територій.

У заході взяли участь біля 40 педагогів – керівників гуртків квітково-декоративного напрямку позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів всіх районів області та м. Чернівці, науковці: Бацура Г.В., викладач кафедри ботаніки та охорони природи факультету біології, екології та біотехнології ЧНУ ім. Ю.Федьковича, наукові співробітники ботанічного саду ЧНУ ім. Ю.Федьковича Виклюк М.І. та Андрійчук П.В. Відкрила семінар головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи Головного управління освіти і науки ОДА Орлецька О. В.

Семінар-практикум було проведено на базі комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді», ботанічного саду ЧНУ ім. Ю.Федьковича та загальноосвітнього навчального закладу № 31 м. Чернівці.

Розглядались питання розвитку квітково-декоративного напрямку в навчальних закладах області, досягнення і перспективи участі у Всеукраїнських конкурсах та акціях з озеленення, основні вимоги до планування дендропарку та квітників, методики підбору рослин для внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів, догляду за ними.
Учасники заходу ознайомились з підходами до озеленення приміщень і території КЗ ЧОЦЕНТУМ, побачили практичне втілення проекту шкільного дендрарію ЗНЗ № 31 м. Чернівці, переглянули колекції оранжереї ботанічного саду та прослухали рекомендації по догляду за субтропічними і тропічними рослинами.
До уваги учасників семінару була розгорнута виставка літератури з квітництва та ландшафтного дизайну і надана можливість під час «круглого столу» отримати відповідь фахівців на задане питання.
На завершення учасники семінару намітили подальші плани роботи по виконанню програми «Квітучий заклад – осередок знань і здоров’я», створили банк даних обмінного фонду посадкового матеріалу, відмітили змістовність програми семінар-практикуму і важливість отриманих в ході його проведення корисних для подальшої роботи знань.

"Квітучий заклад – осередок знань і здоров’я""Квітучий заклад – осередок знань і здоров’я""Квітучий заклад – осередок знань і здоров’я""Квітучий заклад – осередок знань і здоров’я""Квітучий заклад – осередок знань і здоров’я""Квітучий заклад – осередок знань і здоров’я""Квітучий заклад – осередок знань і здоров’я"скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше