» » » Відбулося засідання Громадської ради, на якому розглядалося питання виховної діяльності навчальних закладів Чернівецької області
Інформація
  • Переглядів: 3297
  • Автор: Moderator
  • Дата: 25-02-2011, 14:39
25-02-2011, 14:39

Відбулося засідання Громадської ради, на якому розглядалося питання виховної діяльності навчальних закладів Чернівецької області

Категорія: Навігація / Новини

За словами доповідача Світлани Іванівни Прінько, заступника начальника відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи, Головне управління освіти і науки означило цю проблему, як пріоритетну і розробило Регіональну Концепцію виховної діяльності навчальних закладів Чернівецької області на 2011-2015 роки, яка схвалена 28.01.2011 на крайових зборах директорів загальноосвітніх навчальних закладів.

Пропонована регіональна концепція має допомогти, перш за все, педагогам проектувати та моделювати виховний процес, залучати широку батьківську громадськість до активної участі у навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладів, привертати увагу суспільства до проблем навчання і виховання молодого покоління, плекати творчу особистість, яка здатна бути справжнім громадянином-патріотом суверенної України.

Основними концептуальними засадами за словами Світлани Іванівни є відмова від стереотипної системи виховання. Дитина - основний об’єкт виховання. Все виховне дійство має бути центроване на основному об’єкті виховання - дитині через суб’єкти виховного процесу. Вся виховна діяльність суб’єктів має бути спрямована на формування світоглядних цінностей дитини як громадянина, сім’янина, професіонала та носія культури.

Першоосновою розвитку дитини як особистості є виховання в родині, сім'ї. Саме у родині формуються підвалини майбутньої особистості, саме тут плекаються риси гуманності, толерантності, основи культури. Тому навчання батьків, особливо молодих сімей, є першоосновою успіху.

Педагогічний колектив зобов’язаний систематично проводити педагогічну просвіту батьків.

Головною метою діяльності батьківської громади має стати активна участь у навчально-виховному процесі навчальних закладів та привернення уваги суспільства до проблем навчання і виховання молодого покоління.
Школа має бути відкритою для батьків як безпосередніх учасників навчально-виховного процесу.

Основою розвитку дитини як особистості є виховання в навчальному закладі. Вся виховна стратегія має відбуватися на уроках вчителями - предметниками. Доцільно організоване за змістом і формою навчання під час уроку містить у собі потужний виховний потенціал.

Відбулося засідання Громадської ради, на якому розглядалося питання виховної діяльності навчальних закладів Чернівецької областіВідбулося засідання Громадської ради, на якому розглядалося питання виховної діяльності навчальних закладів Чернівецької областіВідбулося засідання Громадської ради, на якому розглядалося питання виховної діяльності навчальних закладів Чернівецької областіскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше