» » » На Буковині обговорювали проблеми інформаційних технологій, економіки та права
Інформація
  • Переглядів: 2401
  • Автор: Moderator
  • Дата: 25-02-2011, 12:46
25-02-2011, 12:46

На Буковині обговорювали проблеми інформаційних технологій, економіки та права

Категорія: Навігація / Новини

23-24 лютого 2011 року Буковинський університет провів міжнародну науково-практичну конференцію на тему "Актуальні проблеми інформаційних технологій, економіки та права".

З вітальними словами до учасників конференції звернувся начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Михайло Йозефович Бауер.

"Головний пріоритет України – прагнення побудувати орієнтоване на інтереси людей, відкрите для всіх і спрямоване на розвиток інформаційне суспільство, в якому кожен міг би створювати і накопичувати інформацію та знання, мати до них вільний доступ, користуватися і обмінюватися ними, щоб надати можливість кожній людині повною мірою реалізувати свій потенціал, сприяючи суспільному і особистому розвиткові та підвищуючи якість життя" - звернувся до присутніх начальник Головного управління.

За словами головного освітянина області одним із засобів керування розвитком інтелекту і підвищення його організованості на сучасному етапі є інформатизація суспільства, що ґрунтується насамперед на розвитку інформаційних комп’ютерних технологій. Значення інформаційної технології величезне - вона формує передній край науково-технічного прогресу, створює інформаційний фундамент розвитку науки і всіх інших технологій. Головними та визначальними стимулами розвитку інформаційної технології є соціально-економічні потреби суспільства, і саме зараз суспільство, як ніколи, зацікавлене в якомога швидшій інформатизації та комп'ютеризації всіх без винятку сфер діяльності.

Начальник Головного управління заявив, що інформаційні технології мають потужну освітньо-наукову базу, звідки можна черпати як кваліфіковані кадри, так і наукові ідеї.

Михайло Йозефович Бауер побажав учасникам конференції міцного здоров’я, добра й благополуччя. "Нехай ще вагомішими будуть Ваші успіхи і надбання у щоденній праці".

На Буковині обговорювали проблеми інформаційних технологій, економіки та праваНа Буковині обговорювали проблеми інформаційних технологій, економіки та праваНа Буковині обговорювали проблеми інформаційних технологій, економіки та праваНа Буковині обговорювали проблеми інформаційних технологій, економіки та праваНа Буковині обговорювали проблеми інформаційних технологій, економіки та права


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше