Главная > Анонси / Новини > УКРАЇНСЬКА ВІКІПЕДІЯ: ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ДО СПІЛЬНОЇ СПРАВИ?

УКРАЇНСЬКА ВІКІПЕДІЯ: ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ДО СПІЛЬНОЇ СПРАВИ?


17-04-2012, 12:41. Разместил: Moderator
У середу 18 квітня об 11.30 у конференц-залі Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ (Центральна площа, 7) відбудеться тренінг-семінар на тему: “Українська Вікіпедія: Як долучитися до спільної справи?”.
Захід проводитиме тренер, член Правління громадської організації “Вікімедіа Україна” Андрій Бондаренко. Програма тренінгу передбачає можливість ознайомитись із:
1. Теоретичними основами роботи з Українською Вікіпедією.
2. Практичним прикладом створення статті у Вікіпедії в режимі реального часу.
До участі у заході запрошуються студенти, аспіранти, викладачі, науковці і просто небайдужі чернівчани. Для гарантованої участі у заході просимо заповнити реєстраційну анкету - http://goo.gl/7dtoL.
За додатковою інформацією звертайтесь до Григорія Сорочана, викладача кафедри економічної кібернетики та інформаційних систем ЧТЕІ КНТЕУ за телефоном - 0636286772 або електронною поштою g.sorochan@gmail.com (прохання вказувати тему листа WIKI).
Довідка. “Вікімедіа Україна” — громадська організація, створена в Києві 31 травня 2009 року. 3 липня 2009 року «Вікімедіа Україна» офіційно визнана «Фондом Вікімедіа» як регіональний відділ. Зареєстрована Дарницьким районним управлінням юстиції в м. Києві 13 липня 2009 року. Детальніше із напрямками роботи організації можна ознайомитись за посиланням - http://ua.wikimedia.org/wiki/Про_нас.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад