Главная > Анонси / Новини > «За двома зайцями» у лікарській інтерпретації

«За двома зайцями» у лікарській інтерпретації


29-03-2012, 14:18. Разместил: Moderator
різними режисерами, з 1 квітня народний аматорський студентський театр Буковинського державного медичного університету запрошує студентів та всіх чернівчан на прем'єру вистави за п'єсою Михайла Старицького "За двома зайцями".
Спектакль відбудеться у неділю, 1 квітня о 18.00 в приміщенні палацу "Академічний" (вул. Шіллера, 11).
Відомий твір Старицького «За двома зайцями» має десятки постановок – на різних сценах українських театрів, різними акторами – відомими і не зовсім. Студенти БДМУ теж доторкнулися до цієї вічної класики, але пропонують глядачам власну інтерпретацію відомої класичної п’єси. Режисер спектаклю Валентина Головко (відома чернівецька акторка та керівник народного студентського театру) по-своєму побачила відомий твір про горе-жениха, котрий хотів упіймати одночасно двох «зайців» у вигляді наречених.
Глядачі побачать незвичну інтерпретацію легендарного твору Михайла Старицького, а головне, втілення відомих образів – Голохвастова, Проні Прокопівни, Галі, Секлети – майбутніми лікарями! Цікаво, що на відміну від своїх героїв, вони – студенти-медики, таки вміють втримати у своїх руках двох зайців. Адже і в університеті добре навчаються, і зі всією серйозністю віддаються студентському театру.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад