Главная > Анонси / Для учнів та студентів > День відкритих дверей для вступників 2020 року

День відкритих дверей для вступників 2020 року


29-10-2019, 15:10. Разместил: Moderator
9 листопада 2019 року об 11:00 у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбудеться День відкритих дверей для вступників 2020 року.
 
Даний університет входить до Асоціації вищих навчальних закладів Європейського союзу, які працюють у галузі безпеки людини (ЕFSCA) та визнаний лідером національної освіти і консолідованого Всеукраїнського рейтингу вищих навчальних закладів України.
 
Програмою Дня відкритих дверей передбачено екскурсію Університетом (вул. Клепарівська,35 м. Львів), ознайомлення із побутом курсантів та навчально-методичною базою.
 
Управління ДСНС України у Чернівецькій області здійснює відбір кандидатів до вищезазначеного Університету на денну форму навчання за державним замовленням у 2020 році за спеціальностями "Пожежна безпека", "Цивільний захист" (термін навчання 4 роки). На період навчання курсанти забезпечуються проживанням та харчуванням за державні кошти, щорічним стажуванням у пожежно-рятувальних підрозділах Львівської, чернівецької областей та із можливістю проходження стажування в Республіці Польща. Після завершення стажування Управління гарантує працевлаштування в пожежно-рятувальних підрозділах Чернівецького гарнізону.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад