Главная > Анонси / Новини / Стрічка > Міжнародний фестиваль «Перлина Fest»

Міжнародний фестиваль «Перлина Fest»


25-10-2019, 13:49. Разместил: Moderator
9 листопада 2019 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» та Київської міської державної адміністрації, українсько-німецької благодійної організації «Благодійний фонд інновацій та розвитку» та EVENT-компанії «Перлини України» відбудеться Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest». 
Організатори заходу запрошують  взяти участь у конкурсі обдарованих дітей та молодь закладів освіти, що знаходяться на території об’єднаних територіальних громад.
Фестиваль відбувається під девізом: «Творчість заради майбутнього!», та має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом української історії. Його особливістю стає те, що звичаї своєї місцевості демонструють молоді українці, а конкурсні дисципліни не обмежуються однією категорією. Окремою номінацією конкурсу стала - «Перлина громади» (особливий твір, який розкриває самобутність культури регіону України).
Почесним Головою журі є Народна артистка України, Лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Лідія Забіляста.
Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на офіційному сайті http://www.perlyny.com.ua або  за телефонами: 044-586-40-11, 067-520-11-35.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад