Главная > Анонси / Новини / Заклади вищої освіти області > Модний проект 2019

Модний проект 2019


6-05-2019, 12:23. Разместил: Moderator
7 травня Чернівецький коледж дизайну та економіки проводить XX ювілейний «Модний Проект». Початок о 14.00. Місце проведення: актовий зал (м. Чернівці, вул. Євгена Гребінки, 16).

«Модний Проект» – це подія, яка от уже двадцять років поспіль збирає разом шанувальників моди – відомих чернівчан, людей мистецтва, керівників і фахівців підприємств легкої промисловості, власників брендових магазинів та усіх тих, хто цікавиться новинками індустрії моди. 

Цього року на«Модному Проекті»молоді дизайнери запропонують власний погляд на шкільну моду і переконуватимуть, що форма – це важлива річ, за допомогою якої дитина має відчувати свою належність до певної спільноти – у цьому випадку школи.Розробки курсових і дипломних робітоб’єднані у проекті під назвою «Шкільна мода як мистецтво».

Проект започаткований ще у 1999 році Чернівецьким коледжем дизайну та економіки з метою реалізації творчого потенціалу студентів–дизайнерів. Багато випускників Чернівецького коледжу дизайну та економіки розпочинали свій професійний шлях саме з цього проекту, він був і залишається першою сходинкою в світ моди, краси та дизайну. 

Завданнями Проекту є: створити умови для реалізації творчого потенціалу молоді в сфері дизайну та моди; продемонструвати результати творчої праці молодих дизайнерів широкому загалу фахівців і потенційних споживачів; сприяти здобуттю вищої освіти майбутніми фахівцями у виробничих галузях: текстиль і вироби з нього, одяг і хутро, шкіряні вироби; популяризувати творчість молодих дизайнерів; поширити серед студентів і молодих дизайнерів сучасні тенденції світової індустрії моди; створити умови для зміцнення й розвитку зв’язків між творчою молоддю України.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад