Главная > Анонси / Стрічка / Для учнів та студентів > Оголошено Всеукраїнський конкурс-мистецтвознавчої експедиції «Історія порцеляни в об’єктиві дослідника»

Оголошено Всеукраїнський конкурс-мистецтвознавчої експедиції «Історія порцеляни в об’єктиві дослідника»


10-01-2019, 12:30. Разместил: Moderator
Національний університет «Острозька академія», факультет міжнародних відносин, кафедра історії ім. професора М.П. Ковальського, Наукове товариство студентів та аспірантів ім. О. Оглоблина оголошують проведення Всеукраїнського конкурсу-мистецтвознавчої експедиції «Історія порцеляни в об’єктиві дослідника».
 
Мета конкурсу: популяризація історико-культурної спадщини, покращення навичок науково-дослідницької роботи здобувачів знань закладів загальної середньої, позашкільної та вищої освіти, національно-патріотичне виховання дітей та молоді.
 
До участі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти, студенти закладів вищої освіти України.
 
Конкурс проводиться за такими напрямами: історія заводів фарфору та фаянсу; історія порцеляни в контексті історії України; видатні діячі в історії розвитку фарфоро-фаянсового виробництва; історія музеїв порцеляни України.
 
Конкурсні роботи можна подавати у номінаціях: краще наукове есе; кращий учнівський твір; краща публікація в друкованих ЗМІ; краща наукова робота.
 
Роботи на конкурс слід надсилати на електронну адресу ohloblyn@oa.edu.ua до 05 квітня 2019 року. Усі учасники конкурсу та їхні наукові/педагогічні керівники будуть відзначені дипломами, сертифікатами та пам’ятними подарунками. У травні 2019 року планується проведення ІІ Всеукраїнського молодіжного наукового симпозіуму. Під час заходу відбудеться урочисте нагородження переможців в стінах Національного університету «Острозька академія» - першого вищого навчального закладу України та Східної Європи.
 
Для участі в конкурсі необхідно надіслати:
• анкету-заявку встановленого зразка (згідно Додат. 1);
• конкурсну роботу.
 
За довідками звертатися за адресою: ohloblyn@oa.edu.ua
Вик. Мартинюк Н.А.
0969956380 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад