Главная > Анонси / Стрічка / Для учнів та студентів / Учнівський вісник > У травні 2019 року відбудеться нагородження найталановитіших дітей Всеукраїнською премією «Диво-Дитина»

У травні 2019 року відбудеться нагородження найталановитіших дітей Всеукраїнською премією «Диво-Дитина»


3-01-2019, 16:05. Разместил: Moderator
У травні 2019 року Всеукраїнська премія «Диво-Дитина» 11-ий рік поспіль буде нагороджувати найталановитіших дітей нашої країни.
 
За цей час зазначена премія стала найбільш очікуваною подією для дітей України і щороку визначає найобдарованіших представників підростаючого покоління, надаючи їм звання «Дитина року».
 
Основна мета Премії - пошук, відбір, вшанування та нагородження грошовими преміями найталановитіших та найобдарованіших дітей України.
 
Премія вручається на основі експертної оцінки та за встановленими номінаціями дітям, які мають досягнення у науці, спорті, мистецтві; унікальні розумові або фізичні здібності; дітям-рятівникам.
 
Номінації Премії: «Найрозумніша дитина»; «Найтворча дитина»; «Найспортивніша дитина»; «Найдивовижніша дитина»; «Найгероїчніша дитина».
 
Подробиці на сайті www.divo-dutuna.com
 
Щорічно Премія «Диво-Дитина» проходила за підтримки Кабінету Міністрів України, Київської міської державної адміністрації, Міністерства культури України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства соціальної політики України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державного комітету телебачення і радіомовлення України та обласних державних адміністрацій.
 
На фоні всіх політичних та економічних криз завжди є те, що залишається важливим для кожного з нас. Це - наші діти.
 
Кожен рік участь у премії беруть близько 3000 талановитих та обдарованих дітей з усіх областей України.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад