Главная > Анонси / Стрічка > У «Багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей» відбулась зустріч із співробітниками Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області

У «Багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей» відбулась зустріч із співробітниками Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області


22-09-2014, 10:10. Разместил: Moderator

18 вересня в приміщенні «Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей» у рамках проведення тижня безпеки життєдіяльності та з нагоди святкування професійного свята Дня рятівника співробітники Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області провели святковий захід для учнів, які проживають у ліцеї. Даний захід проводився з метою запобігання виникнення нещасних випадків із дітьми та нагадування їм правил безпеки.

На початку зустрічі рятувальники ознайомили дітей із історією пожежної охорони краю та запросили їх відвідати музей пожежно-рятувальної справи, який діє при Управлінні ДСНС України у Чернівецькій області.

Після цього, фахівці Управління нагадали дітям про важливість дотримання елементарних правил безпеки в побуті, адже нехтування даними правилами може призвести до пожежі. Зокрема, рятувальники акцентували увагу дітей на небезпеці ігор із сірниками чи запальничками, оскільки вже в цьому році сталося 15 пожеж, які були спричиненні дитячими пустощами з вогнем. Також працівники Управління нагадали дітям і про небезпеку у випадку виявлення застарілих вибухонебезпечних предметів. «Іноді достатньо найменшого поруху, щоб небезпечна знахідка вибухнула і травмувала людину» – зазначили фахівці Управління.

Також рятувальники продемонстрували навчальні відеофільми, за допомогою яких присутні закріпили набутті знання. Окрім цього, фахівці Управління ДСНС України у Чернівецькій області вручили учням пам’ятки та листівки із правилами безпеки. Всі діти щиро дякували рятувальникам за цікаво проведений захід.

 

 

 

 

 

 

 


 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад