» » » Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації україни
Інформація
  • Переглядів: 1408
  • Автор: Moderator
  • Дата: 29-08-2013, 15:18
29-08-2013, 15:18

Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації україни

Категорія: Анонси / Новини

Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації Україна 29 жовтня 2013 року буде проведено Міжнародний науковий конгрес з тематики розвитку інформаційно-комунікаційних технологій та розбудови інформаційного суспільства в Україні (далі - Конгрес).
Конгрес відбудеться в м. Києві в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2).
Метою Конгресу є організація діалогу представників органів державної влади, науки та бізнесу для вирішення для вирішення масштабного завдання – побудови в Україні високодинамічної інформаційної економіки і суспільства вільного доступу до  інформації та знань. До участі в Конгресі планується запросити Прем'єр-міністра України, представників Адміністрації Президента України, Верховної Рада України, Ради національної безпеки та оборони України, Кабінету Міністрів України, міністерств та інших органів центральної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Національної академії наук України, фахівців, учбових закладів, бібліотек, установ і організацій, іноземних фахівців вказаної сфери.
В ході заходу планується обговорити питання щодо розбудови інформаційного суспільства, входження України до глобального інформаційного простору, надання електронних адміністративних послуг, реалізації пріоритетів та здійснення заходів Національної програми інформатизації спрямованих на розвиток інформаційно- комунікаційних технологій, встановлення контактів з потенційними партнерами з розбудови інноваційних структур і трансферу технологій тощо.
Програма Конгресу включатиме промови та пленарні доповіді учасників, роботу в секціях за основними напрямками та ключовими проблемами розвитку інформаційно-комунікаційних технологій та інформаційного суспільства в Україні, тощо.
Заздалегідь вдячні за порозуміння та конструктивне співробітництво. Більш докладну інформацію можна отримати на сайті: http://congress.ogp.gov.ua.

Голова В.Семиноженко

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (6)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше