Інформація
  • Переглядів: 384
  • Автор: Moderator
  • Дата: 11-12-2018, 11:51
11-12-2018, 11:51

Міжнародний освітньо-виставковий проект

Категорія: Анонси / Новини / Заклади вищої освіти області / Стрічка

13 грудня об 11:00 год. в приміщенні Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка відбудеться презентація напрацювань спільного проекту Вижницької та Косівської районних рад, який покликаний налагодити стале міжрегіональне співробітництво між двома сусідніми районами Івано-Франківської і Чернівецької областей та органами місцевого самоврядування Легіоновського повіту Мазовецького воєводства Республіка Польща у сфері збереження, розвитку та популяризації автентичної історико-культурної спадщини Гуцульщини, культурних надбань польських партнерів. 
Відвідувачів очікує можливість побачити результати й продукт проекту: показ дипломних робіт студентів Вижницького коледжу прикладного мистецтва в стилі неофольк; презентація промо-відео «Vyzhnytsia»; фотовиставка «Забуті портрети» та етнографічна виставка, аналогів якої немає в Україні, бо вона вперше міститиме часткову адаптацію для осіб з тяжкими порушеннями зору; фільм «Одяг і час» тощо.

Довідково. В останні роки вишивка і стилізований вишитий одяг набувають актуальності та нового художньо-емоційного звучання.  Вікове надбання народного мистецтва, багатий доробок майстринь-вишивальниць – становить основу творчих пошуків, які здійснюють студенти Вижницького коледжу прикладного мистецтва під час виконання дипломних робіт. В результаті – одяг, створений у результаті творчої співпраці керівників і студентів, постійно презентується на мистецьких виставках, показах, конкурсах, творчих проектах, оскільки інтерпретує традиційний стрій населення Карпат, виконаний у сучасній манері. 
Так, у 2018 році Вижницький коледж прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка став учасником спільного проекту Вижницької та Косівської районних рад «Налагодження міжрегіонального партнерства з Легіоновським повітом Республіки Польща як можливість популяризації історико-культурної спадщини Гуцульщини за межами етнорегіону», який відбувається в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, що реалізується Асоціацією "Єврорегіон Карпати – Україна”. Студентські творчі роботи цікаві авторським баченням у трактуванні форми, конструкції, орнаментики, несподіваним поєднанням технологічних способів та прийомів. За своїми художніми якостями вони є яскравим прикладом сучасного погляду на народні традиції і мають значну мистецьку цінність.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Червень 2019 (128)
Травень 2019 (196)
Квітень 2019 (138)
Березень 2019 (206)
Лютий 2019 (219)
Січень 2019 (213)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше