» » » У «Багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей» відбулась зустріч із співробітниками Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області
Інформація
  • Переглядів: 928
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-09-2014, 10:10
22-09-2014, 10:10

У «Багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей» відбулась зустріч із співробітниками Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області

Категорія: Анонси / Стрічка

18 вересня в приміщенні «Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей» у рамках проведення тижня безпеки життєдіяльності та з нагоди святкування професійного свята Дня рятівника співробітники Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області провели святковий захід для учнів, які проживають у ліцеї. Даний захід проводився з метою запобігання виникнення нещасних випадків із дітьми та нагадування їм правил безпеки.

На початку зустрічі рятувальники ознайомили дітей із історією пожежної охорони краю та запросили їх відвідати музей пожежно-рятувальної справи, який діє при Управлінні ДСНС України у Чернівецькій області.

Після цього, фахівці Управління нагадали дітям про важливість дотримання елементарних правил безпеки в побуті, адже нехтування даними правилами може призвести до пожежі. Зокрема, рятувальники акцентували увагу дітей на небезпеці ігор із сірниками чи запальничками, оскільки вже в цьому році сталося 15 пожеж, які були спричиненні дитячими пустощами з вогнем. Також працівники Управління нагадали дітям і про небезпеку у випадку виявлення застарілих вибухонебезпечних предметів. «Іноді достатньо найменшого поруху, щоб небезпечна знахідка вибухнула і травмувала людину» – зазначили фахівці Управління.

Також рятувальники продемонстрували навчальні відеофільми, за допомогою яких присутні закріпили набутті знання. Окрім цього, фахівці Управління ДСНС України у Чернівецькій області вручили учням пам’ятки та листівки із правилами безпеки. Всі діти щиро дякували рятувальникам за цікаво проведений захід.

 

 

 

 

 

 

 


 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (2)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше