» » » "Питання оптимізації вартує належної уваги, і роботу над ним потрібно продовжувати"
Інформація
  • Переглядів: 1606
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-03-2011, 10:45
15-03-2011, 10:45

"Питання оптимізації вартує належної уваги, і роботу над ним потрібно продовжувати"

Категорія: Навігація / Анонси

14 березня поточного року відбулася апаратна нарада у Головному управлінні освіти і науки облдержадміністрації. Михайло Йозефович звернув увагу на питання оптимізації закладів освіти Буковини. Днями було проведено співбесіду з керівниками районних (міських) відділів освіти, на якій обговорювалося питання саме оптимізації. Адже, «завдяки проведеній роботі, ми зможемо зекономити трохи більше ніж 8 млн. бюджетних коштів.
Ця робота ватрує уваги, і її потрібно продовжувати та удосконалювати».

Завідувач обласної психолого-медико-педагогічної консультації Світлана Миколаївна Коміссарова, проаналізувала стан роботи Сокирянської районної ПМПК. Вона зазначила, що в даному районі налічується понад 4000 дітей від 0 до 18 років. Із них з психофізичними вадами 694 дитини (634 – шкільного віку, 60 – дошкільного); дітей-інвалідів – 90, із них не підлягають навчанню – 39.

Сокирянська ПМПК працює в напрямках створення та введення банку даних дітей з особливими потребами (діти-інваліди, які навчаються в ДНЗ та ЗНЗ; діти-інваліди, які не навчаються; діти з порушеннями у психофізичному розвитку; діти, що мають труднощі у навчанні; діти, які навчаються за індивідуальною формою навчання); раннє виявлення та допомога дітям з вадами у розвитку ( проводяться семінари, круглі столи, наради з вузькопрофільними спеціалістами лікарями з питань раннього виявлення та сприяння направленню дітей з вадами до спеціалізованих навчальних закладів); діагностична робота ( у складі медичних бригад завідувач та консультанти райПМПК виїжджають у населені пункти з метою обстеження дітей та надання консультативної допомоги батькам); корекційна робота з дітьми-інвалідами, які навчаються в ЗНЗ та ДНЗ та з дітьми-інвалідами, які не навчаються. Працівниками Сокирянської ПМПК проводиться консультативна робота з батьками дітей з особливими вадами, педагогами, вихователями, лікарями. На належному рівні проводиться і просвітницька робота (для отримання інформації про функціонування консультації, відділом освіти було виділено кошти на виготовлення інформаційних буклетів для населення).

Світлана Миколаївна зауважила, що існує проблема, яка стосується приміщення (якого немає) для роботи консультантів. Виходом з цієї ситуації є оренда кімнати в районній поліклініці, над чим зараз і працюють відділ освіти з центральною районною лікарнею.

Працівники Головного управління освіти і науки облдержадміністрації отримали доручення: на належному рівні розпочати підготовку до Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» у номінації «Історія» та підготувати необхідні матеріали до колегії ГУОН ОДА.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (2)
Червень 2020 (82)
Травень 2020 (115)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше