» » Відбулося засідання Авторської творчої майстерні
Інформація
  • Переглядів: 447
  • Автор: Moderator
  • Дата: 14-12-2017, 10:35
14-12-2017, 10:35

Відбулося засідання Авторської творчої майстерні

Категорія: Навігація / Етика / Новини

12 грудня 2017 року на базі Банилівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Діяконюка відбулося засідання Авторської творчої майстерні з  проблеми «Роль духовності у творчому розвитку особистості учня».
Розпочалася робота з ознайомлення учасників семінару з історією пам’ятника січовичці Олені Кузь, який встановлений на подвір’ї школи.  Гості мали можливість побачити результат науково-дослідницької та історико-краєзнавчої роботи вчителя Ольги Петрівни Андрюк та її учнів.
Андрич Михайло Георгійович, начальник відділу освіти Вижницької райдержадміністрації, презентував освіту району, наголосивши, що на Вижниччині багато творчих педагогів, які працюють на результат – творчого компетентного випускника.
Теоретичну частину семінару продовжив Григорій Іванович Білянін, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області. За словами Григорія Івановича Авторська творча майстерня –  це шлях до вдосконалення педагогічної майстерності педагогів.
«Як  бачимо, найважливішою ланкою сучасних процесів реформування та модернізації освітньої галузі, формування Нової української школи  був і залишається вчитель, його любов і небайдужість до дітей та своєї професії, його педагогічна і методична майстерність,  його  мужність,  толерантність,  вміння  слухати,  дискутувати. Як  сказав   І.Дістерверг: «Учитель повинен свідомо йти в ногу із сучасністю, пройматися і надихатися силами, що пробудилися в ній». Саме цьому і сприяє така форма методичної роботи із педагогічними працівниками, як авторська творча майстерня, яка покликана залучити кращих новаторів», – підсумував директор Інституту.
Директор Банилівської  школи Любов Дмитрівна Никифоряк, представила візитку  навчального закладу. Любов  Дмитрівна запевнила присутніх, що Банилівський освітній заклад є школою духовності, національної гордості та родинного виховання, а ефективною формою організації методичної роботи з педагогічними кадрами при цьому є Авторська  творча майстерня.
Під час практичної частини семінару Марія Василівна Гавриш, заступник директора з начально-виховної роботи, презентувала інтелектуальні продукти методичної скарбнички майстерні.
Надія Михайлівна Андрюк, учитель математики, продемонструвала стратегію підготовки учнів до ЗНО (природничий цикл). Марія ІванівнаГавриш, учитель української мови та літератури, запропонувала фрагмент уроку з теми «Лицарі Буковинського краю». Майстер-клас  з  учасниками «Вдячність – важлива християнська чеснота» провела Олеся Іллівна Стринадко, учитель початкових класів та християнської етики. Ярослава Тарасівна Кузенко,  учитель трудового навчання та художньої культури, представила результати роботи творчої майстерні  «Українська народна вишивка». Виставку творчих робіт учасників гуртка «Юні художники» на тему «Моє рідне село» та виставку творчих робіт з трудового навчання підготували Оксана Миколаївна Блажчук,  учитель образотворчого мистецтва  та Валентин Анатолійович Блажчук, учитель трудового навчання. Реалізацію проекту «Бережімо собори наших душ» представила Марія Іванівна Кузик, заступник директора з виховної роботи.
Під час підсумково-аналітичної частини засідання Авторської творчої майстерні Наталія Костянтинівна Куриш, завідувач НМЦ освітнього  менеджменту і координації діяльності методичних служб ІППОЧО та Лариса Анатоліївна Морочковська, методист НМЦ освітнього  менеджменту і координації діяльності методичних служб ІППОЧО провели ділову гру з елементами тренінгу та підвели підсумки семінару.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Грудень 2018 (102)
Листопад 2018 (243)
Жовтень 2018 (175)
Вересень 2018 (85)
Серпень 2018 (124)
Липень 2018 (106)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше