» » 7 грудня 2016 року, відбулося засідання виїзної методичної студії з проблеми «Технологічна грамотність вчителя інформатики щодо підготовки учнів до олімпіади з інформаційних технологій»
Інформація
  • Переглядів: 557
  • Автор: Moderator
  • Дата: 8-12-2016, 11:59
8-12-2016, 11:59

7 грудня 2016 року, відбулося засідання виїзної методичної студії з проблеми «Технологічна грамотність вчителя інформатики щодо підготовки учнів до олімпіади з інформаційних технологій»

Категорія: Навігація / Кіцмань

Сьогодні, 7 грудня 2016 року, відбулося засідання виїзної методичної студії з проблеми «Технологічна грамотність вчителя інформатики щодо підготовки учнів до олімпіади з інформаційних технологій». Відкрила роботу методичної студії Баєтул Н.С., в.о. завідувача РМК відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА, підкреслила актуальність нової форми методичної роботи для безперервної освіти краю. Модератором студії виступила С.П.Спіжавка, методист районного методичного кабінету та розповіла про методи навчання здібних учнів.

Про сучасні інтелектуальні технології у викладанні предметів природничо-математичного циклу розповів Бирка М.Ф., доцент кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою ІППОЧО, доктор педагогічний наук. Представлена інтелектуальна карта викликала жваву дискусію між учасниками.

Скрипська Г.В., завідувач науково-методичним центром природничо-математичних дисциплін ІППОЧО, привітала усіх із професійним тижнем інформатики та ознайомила з цифровою культурою педагога. Присутнім був представлений алгоритм підготовки школярів до інтелектуальних батлів та визначені організаційні аспекти роботи з обдарованими дітьми.

Домітращук С.К., учитель Кіцманського ЗНЗ І-ІІІ ступенів, представила свої рішення завдань із дистанційних олімпіад з інформаційних технологій, а також, у рамках програми, провела тренінг за темою: «Розв’язування олімпіадних практичних завдань з інформаційних технологій».

ГодинfКоду, міжнародний захід у рамках проведення тижня інформатики, провів Гаврилюк Леонід Михайлович, учитель інформатики Реваківського ЗНЗ І-ІІІ ст. разом із ним тренерами виступили Г.Скрипська та та С.Спіжавка.

Ми, вчителі Кіцманщини, вдячні за надану можливість отримати знання про сучасні інтелектуальні технології та практичні навички розв’язування олімпіадних завдань з ІТ та задач з програмування. Багатьох із нас вперше ознайомили із завданнями Години Коду – міжнародного заходу в рамках проведення тижня інформатики, ми мали можливість отримати відповідний сертифікат.

 

Домітращук Л.П.,

вчитель інформатики

Кіцманського ЗНЗ І-ІІІ ступенів

 

 

 

 
 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше