» » Обласний семінар-практикум керівників технічних гуртків на базі навчальних закладів Путильського району
Інформація
  • Переглядів: 430
  • Автор: Moderator
  • Дата: 12-10-2016, 12:13
12-10-2016, 12:13

Обласний семінар-практикум керівників технічних гуртків на базі навчальних закладів Путильського району

Категорія: Навігація

Серед виховних напрямів сьогодні найбільш актуальними виступають патріотичне, громадянське виховання як стрижневі, основоположні, що відповідають як нагальним вимогам і викликам сучасності, так і закладають підвалини для формування свідомості нинішніх і прийдешніх поколінь

Нині, як ніколи, потрібні нові підходи і нові шляхи до виховання патріотизму як почуття і як базової якості особистості, формування національної самосвідомості, виховання любові до рідної землі, українського народу, шанобливого ставлення до його культури; поваги до культури всіх народів, які населяють Україну; здатності зберігати свою національну ідентичність, пишатися приналежністю до українського народу. При цьому потрібно враховувати, що Україна має древню і величну культуру та історію, досвід державницького життя, які виступають потужним джерелом і міцним підґрунтям виховання дітей і молоді.

На виконання наказу Департаменту освіти і науки від 25.08.2015 №337 «Про затвердження Плану заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді у навчальних закладах Чернівецької області на 2015-2020 роки», з метою удосконалення навчально-виховного процесу в гуртках народних ремесел системи позашкільної освіти Чернівецької області 6-7 жовтня Чернівецьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді спільно з Путильським районним центром дитячої та юнацької творчості проведено обласний семінар-практикум керівників гуртків народних ремесел з проблеми «Національно – патріотичне виховання школярів у процесі навчально – пізнавальної діяльності в гуртках народних ремесел» на базі навчальних закладів Путильського району.

У заході прийняли участь Яків’юк Марія Василівна, керівник апарату Путильської райдержадміністрації, Москаль Любов Юріївна, методист Путильського відділу освіти, директори Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді та Путильського районного центру дитячої та юнацької творчості та 33 керівники гуртків позашкільних закладів Чернівецької області.

Програма семінару-практикуму була дуже насиченою. Учасники активно працювали в майстер-класах з виготовленням оберегу зі шпагату «Коник» (Майєр І. П., керівник творчої студії «Попелюшка»), квітки технікою «Плетіння з газетних трубочок» (Первісник Т.Ю., керівник гуртка «Початкове технічне моделювання»), картини з пластиліну (Бельмега О.Ю., керівник гуртка «Пластилінова скульптура»), картини «Гуцульський край» технікою «Нетрадиційне ткацтво» (Паучек М.Д., керівник гуртка «Нетрадиційне ткацтво»). Також для присутніх незабутні враження залишилися від доторкання до народних традицій Путильського краю через відвідування музеїв «Гуцульщина», «Гуцульська гражда», М.Грушевського, І.Франка, Параски Плитки-Горицвіт.

На завершення семінару-практикуму учасники провели круглий стіл з обміну досвідом роботи та прийняли відповідні рекомендації.

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (40)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше