» » В БДМУ пройшли змагання І-го Міжнародного турніру з волейболу
Інформація
  • Переглядів: 1054
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-02-2014, 12:31
17-02-2014, 12:31

В БДМУ пройшли змагання І-го Міжнародного турніру з волейболу

Категорія: Досягнення на міжнародній арені / Молодь та спорт

14-16 лютого в БДМУ пройшли змагання І-го Міжнародного турніру з волейболу серед жіночих команд з нагоди 70-річчя нашого університету. У турнірі брали участь команди: - Новоселицького медичного  коледжу Буковинського державного медичного університету, Вашківецького медичного коледжу БДМУ, Чернівецького медичного коледжу БДМУ, Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича та  Кишинівського державного медичного університету ім. М. Тестеміцану.

Турнір проводиться вже другий рік поспіль, але цього року він отримав статус міжнародного. Завдяки підтримці нашого ректора Тараса Миколайовича Бойчука та профспілкового комітету університету ми змогли достойно прийняти гостей і провести змагання на високому рівні.

Ігри у підгрупах проходили у спорткомплексі університету, а фінальні були проведені у професійному волейбольному залі спорткомплексу «Будівельник».

 Всі команди достойно боролися за перемогу, фахівці, які були присутні на змаганнях, відзначили, що рівень команд значно зріс порівняно з минулим роком. Надзвичайно потужно виступила команда наших друзів з Кишинівського медичного університету. Дівчата продемонстрували високу техніку та тактику гри, але у півфінальних іграх лише трохи поступилася команді ЧНУ ім. Ю. Федьковича і в результаті здобули бронзові медалі. А гра за перше місце між командами ЧНУ та БДМУ виявилася справді достойною фіналу міжнародного турніру. Лише у 5-й партії з мінімальним розривом наші дівчата вирвали перемогу у суперниць і стали чемпіонками міжнародних змагань.

Цікаво, що лише кілька днів назад на першості області серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації у такій самій запеклій боротьбі наші дівчата поступилися суперницям з ЧНУ. Але цього разу на трибунах поряд зі студентами за них надзвичайно емоційно вболівали присутні на змаганнях проректор з науково-педагогічної роботи І.В. Геруш, голова профкому БДМУ П.Є. Ковальчук, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Н.І. Зорій, помічник ректора з іміджевої політики А.С. Борисюк, зав курсом лор хвороб, гравець ветеранської збірної області з волейболу О.Г. Плаксивий. Напевно, така потужна підтримка допомогла нашим дівчатам здобути перемогу.

Завершилися змагання дуже гарною церемонією нагородження, де також був присутній начальник Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України К.К. Жукотинський. Всі команди отримали не лише нагороди, а й пам’ятні подарунки. Дівчата з Молдови залишися надзвичайно задоволеними, адже для них, крім змагань, було організовано цікаву екскурсійну програму. Вони обіцяли наступного року обов’язково приїхати до нас, а ще чекають нас до себе у гості на фестиваль спорту у жовтні місяці. Сподіваємось, що наші змагання стануть вдалим початком налагоджування спортивних зв’язків з нашими  вузами-побратимам. 

 

 

 

 

 

 


 

 

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2019 (142)
Грудень 2018 (163)
Листопад 2018 (250)
Жовтень 2018 (176)
Вересень 2018 (85)
Серпень 2018 (124)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше