Категория: Стрічка / Cпортивні заходи / Досягнення на міжнародній арені

Категория: Виступи спортсменів на теренах України / Досягнення на міжнародній арені

• Дата: 12-06-2014, 16:24
12-06-2014, 16:24

Олександр Вишняк — срібний призер міжнародного турніру з боротьби вільної

Категория: Стрічка / Досягнення на міжнародній арені / Молодь та спорт

З срібною медаллю повернувся з Литви Олександр Вишняк - учень відділення вільної боротьби Чернівецької обласної ДЮСШ

• Просмотров: 679
  • Дата: 5-05-2014, 11:48
5-05-2014, 11:48

Сергій Одинак – срібний призер міжнародного турніру з вільної боротьби «Чорне море»

Сергій Одинак – срібний призер міжнародного турніру з вільної боротьби «Чорне море»З 28 по 30 квітня 2014 року в м.Одеса відбувся один з найпрестижніших міжнародних турнірів з вільної боротьби на теренах України «Чорне море». В турнірі взяли участь кращі спортсмени України, Молдови, Румунії, Ізраїлю та Грузії.

• Просмотров: 616
  • Дата: 2-04-2014, 16:01
2-04-2014, 16:01

Юні борці Чернівецької обласної ДЮСШ відзначилися на міжнародному турнірі в Польщі

Категория: Досягнення на міжнародній арені / Молодь та спорт

Учні Чернівецької обласної ДЮСШ, члени спортивного клубу «Воля» відзначилися на ІХ міжнародному турнірі Zapasniczу, який відбувся 29-30 березня 2014 року в м.Терезін (Польща).
  • Дата: 2-04-2014, 14:20
2-04-2014, 14:20

Тріумф буковинських лучників у Польщі

28-29 березня 2014 року в місті Замость у Польщі відбулись міжнародні змагання зі стрільби із лука. У турнірі брали участь спортсмени Польщі, Угорщини, Чехії та України. Змагання зібрали на теренах міста 64 стрілків-лучників. Нашу державу гідно представили дев`ять буковинців. Усі − вихованці Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву міста Чернівці зі стрільби із лука.

• Просмотров: 530
  • Дата: 20-03-2014, 17:23
20-03-2014, 17:23

Буковинка на Чемпіонаті світу виборола почесне п’яте місце з бігу на 800 метрів

На чемпіонаті світу з легкої атлетики, який відбувся у місті Сопоті (Польща), вихованка Федерації легкої атлетики Чернівецької області Наталія Лупу потрапила до фіналу та виборола почесне п’яте місце з бігу на 800 метрів. Це вагомий внесок до успіху української команди, яка гідно представляє Україну на міжнародній арені.
  • Просмотров: 669
  • Дата: 19-03-2014, 11:13
19-03-2014, 11:13

Призером Кубку світу серії Карате 1 серед дорослих став чернівчанин

За інформацією «Спортбук», вперше призером Кубку світу серії Карате 1 серед дорослих став чернівчанин Валерій Чоботар.

Валерій Чоботар здобув «бронзу» у ваговій категорії до 75 кг. Єдиної поразки чернівчанин зазнав з мінімальним рахунком 0:1 від співвітчизника зі Львова Станіслава Горуни,

• Просмотров: 520
  • Дата: 12-03-2014, 16:54
12-03-2014, 16:54

Наталка Лупу у фіналі чемпіонату світу

У фіналі чемпіонату світу в приміщенні 2014 в Сопоті (Польща) на 800-метрівці наша знаменита спортсменка Наталка Лупу зайняла почесне 5 місце. Засмучує, що ненавмисне зіткнення білоруської спортсменки Арзамасової з Наталкою в  останній частині забігу, не дозволило нашій спортсменці фінішувати другій.

• Просмотров: 717
  • Дата: 3-03-2014, 12:31
3-03-2014, 12:31

Українські лучники кращі в Світі

У французькому місті Нім, з 25.02. по 03.03.2014 року відбулися змагання Чемпіонату  Світу зі стрільби із лука в приміщені. В цих змаганнях приймали участь найкращі спортсмени-лучники з 55 країн світу. В командному заліку збірна України виборола перше місце
  • Просмотров: 918
  • Дата: 17-02-2014, 12:31
17-02-2014, 12:31

В БДМУ пройшли змагання І-го Міжнародного турніру з волейболу

14-16 лютого в БДМУ пройшли змагання І-го Міжнародного турніру з волейболу серед жіночих команд з нагоди 70-річчя нашого університету. У турнірі брали участь команди: - Новоселицького медичного  коледжу Буковинського державного медичного університету, Вашківецького медичного коледжу БДМУ, Чернівецького медичного коледжу БДМУ, Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича та  Кишинівського державного медичного університету ім. М. Тестеміцану.