Інформація
  • Переглядів: 359
  • Автор: Moderator
  • Дата: 25-09-2017, 18:07
25-09-2017, 18:07

Тиждень здоров’я

Категорія: Молодь та спорт / Хотин

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. 
Доброю традицією у КЗ «Хотинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2» стало проведення тижня фізичної культури і спорту, який організував та провів  учитель фізичної культури  Боршуляк Валерій Петрович. Ряд заходів пройшли під гаслом «Здорова дитина – успішна країна». 
Старт   спортивним змаганням дав товариський матч з футболу між шкільною командою та учнями Каплівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Захоплююча, видовищна гра видалася досить динамічною та напруженою, та перемогла дружба.
«Козацькі забави» відбулися між учнями 4-5-х класів, де в пекельній боротьбі перемогу святкувала  команда 5 класу «Чемпіон». Це традиційний вид змагань для молодших школярів, участь у якому завжди викликає велику радість, приносить заряд енергії і позитивний настрій як для самих учасників, так і для вболівальників і вчителів.
Серед учнів 7-9 класів пройшли змагання з настільного тенісу та гри в шахи.  Приємно, що всі учасники проявили спритність та кмітливість.
А скільки задоволення та насолоди отримали учасники та вболівальники товариського матчу з волейболу серед збірної команди працівників та учнів школи, де перемогу святкували наші вихованці.
Цікавою та корисною для школярів була зустріч з багаторазовим чемпіоном України серед ветеранів з метання молота та ваги, кандидатом у майстри спорту, учасником чемпіонатів Європи та світу Мельницьким Сергієм Васильовичем. 
Кожен учасник зустрічі мав можливість особисто переглянути його нагороди. А учень 7-А класу Бордіян Іван, який зіграв з чемпіоном в настільний теніс, отримав з його рук медаль.  
Всі спортивно-масові заходи протягом тижня проводились на виконання Указу Президента про національну стратегію «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» та з метою залучення до занять фізичною культурою і спортом дітей, пропаганди здорового способу життя та виховання почуття патріотизму у підростаючого покоління. скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (100)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше