Інформація
  • Переглядів: 448
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-09-2016, 08:51
22-09-2016, 08:51

Олімпійський тиждень у Хотинському технікумі

Категорія: Молодь та спорт

Відповідно до доручення Кабінету міністрів України щодо організації та проведення Всеукраїнського Олімпійського тижня, з метою популяризації здорового способу життя, розвитку фізичної культури і спорту та олімпійського руху з 12 по 17 вересня в Хотинському технікумі Подільського аграрно - технічного університету розпочали проведення комплексу фізкультуро – оздоровчих, та спортивно – масових заходів з нагоди Дня фізичної культури та спорту. Заходи проходили під гаслом « О спорт, ти – мир!». Ці слова належать відомому французькому діячеві, засновнику олімпійського руху П’єру де Куберну, які він озвучив у «Оді спорту». Хоча їм більше ста років вони й досі залишаються актуальними, особливо для нашої країни, коли тривають бойові дії на сході держави.

Урочисту лінійку відкрив в.о. директора технікуму В. І. Юзько, зазначивши, що такі щорічні змагання сприяють покращенню фізичної підготовки молоді, пропаганді здорового способу життя та розвитку олімпійського руху.

У програмі заходів лекції, бесіди, інтегровані заняття на Олімпійську тематику. Так на заняттях з української мови студенти вивчали олімпійські традиції, звичаї та легенди різних країн світу, на історії - Олімпійський рух в Україні, а на географії дізнались про положення держав, міста де проводились попередні Олімпійські ігри. Студенти технікуму упродовж тижня змагалися у спритності та витривалості.

Спочатку у боротьбу вступили студенти перших курсів, які змагалися за перемогу в бігу на 100м. Протягом тижня проводилися змагання з волейболу, баскетболу, настільного тенісу, шахів, ДАРТСу, АРМРЕСЛІНГу, стрільби з пневматичної гвинтівки, демонструючи свої вміння і навички, здобуті на заняттях фізичної культури. Паралельно на футбольному полі відбувався турнір серед студентів старших курсів.

Сильні, впевнені у власній перемозі учасники змагань зійшлися у боротьбі, демонструючи вправність і командну організацію.

Уже з перших хвилин розгорілася принципова боротьба за кожний бал, який наближав учасників до такої жаданої перемоги. У загальнокомандному заліку призові місця здобули групи М – 22, Б – 32, М – 21. За ініціативи студради гуртожитку, під час змагань проводилась акція зі збору коштів для бійців АТО.

 

 

 

Інструктор-методист

обласного відділення

КФВС МОН України Ю.Бахтіяров

 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше