Главная > ІППОЧО / Нова українська школа > Нова українська школа: методичний супровід законодавчих змін на початок нового навчального року

Нова українська школа: методичний супровід законодавчих змін на початок нового навчального року


19-10-2018, 13:06. Разместил: Moderator
Відповідно до плану-графіку проведення виїзних методичних студій 18 жовтня 2018 року науково-методичним центром сучасних технологій оцінювання якості освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (Бабин Е.П.) проведено семінар-навчання для заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО Вижницького району у форматі засідання виїзної методичної студії на базі Вижницького БДЮТ.
 
Начальник відділу освіти Вижницької райдержадміністрації Андрич Михайло Георгійович розпочав роботу методичної студії, закцентувавши увагу присутніх на законодавчих змінах із питань освіти на початок нового навчального року.  
У ході роботи майстер-класу «Методичний супровід документування управлінської та розпорядчої діяльності керівника ЗЗСО» Бабин Емілією Петрівною, завідувачем  науково-методичним центром сучасних технологій оцінювання якості освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, роз’яснено положення нової Інструкції з діловодства у ЗЗСО та надано методичні рекомендації щодо покрокового документування управлінської інформації. 
 
Під час навчального практикуму «Онлайн-тестування як основа підготовки до ДПА та ЗНО» Мойсюк Наталія Дмитрівна, методист НМЦ СТОЯО ІППО ЧО, ознайомила заступників директорів з навчально-виховної роботи із порядком організації та  проведення  онлайн-тестування. Учасники навчального практикуму опрацювали критерії оцінювання та зразки тестів.
 
Ковдриш Володимир Федорович у своєму виступі, підсумовуючи роботу методичної студії, щиро подякував представникам ІППО ЧО за надану методичну допомогу та закликав всіх присутніх до співпраці в подальшому.
 
Учасникам  були роздані методичні матеріали для використання в роботі та надано вичерпні відповіді на всі запитання заступників директорів з навчально-виховної роботи щодо організації освітнього процесу в умовах Нової української школи.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад