» » Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2018»
Інформація
  • Переглядів: 1159
  • Автор: Moderator
  • Дата: 18-10-2017, 17:52
18-10-2017, 17:52

Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2018»

Категорія: ІППОЧО / Учитель року

Про особливості проведення цьогорічного Всеукраїнського конкурсу «Учитель-року-2018» наголошувалося на інструктивно-методичній нараді, яка проведена на базі ІППОЧО за участі завідувачів районними /міськими методичними кабінетами та відповідальними працівниками за освіту в ОТГ. 
Відкриваючи нараду, заступник директора з науково-методичної роботи ІППОЧО Тамара Степанівна Богачик передала вітання від організаторів та учасників Всеукраїнської школи педагогічної майстерності «Педагогічний стартап», що проводилася на теренах Житомирщини. Учасникам Школи презентовано секрети успіху та досвід роботи переможців Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017», оскільки 3 з 4 переможців минулорічного Конкурсу - це педагоги Житомирської області. 
Тамара Степанівна ознайомила присутніх з нормативно-правовою базою проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018», що  проводитиметься у чотирьох номінаціях  «Українська мова та література», «Фізика», «Німецька мова», «Фізична культура». Уперше реєстрація учасників здійснюватиметься на єдиній платформі, що надана компанією «Майкрософт Україна». Це має забезпечити принцип добровільної участі у конкурсі та надати більш повні статистичні дані про учасників конкурсу, вже з першого його туру. 
Цьогоріч фінал не передбачатиме конкурсне випробування «Майстер-клас», натомість кожен з учасників зможе представити коротке відеорезюме – (міні-розповідь) про свій досвід роботи у школі та унікальні напрацювання. Також конкурсантам буде запропоновано продемонструвати педагогічну майстерність у конкурсі «Методичний практикум».
Як і минулорічний конкурс, «Учитель року – 2018» проходитиме прозоро. Перебіг заключного туру, відеозаписи конкурсних випробувань, оціночні відомості висвітлюватимуться на сторінці конкурсу. Головні фахові змагання вчителів будуть відкриті для громадського спостереження, про що окремо йдеться в умовах конкурсу.
Галина Артименко, методист НМЦ менеджменту та координації діяльності методичних служб ІППОЧО проінформувала учасників наради  з питань оформлення матеріалів учасниками Конкурсу для подачі їх оргкомітету.  Було наголошено про терміни реєстрації на платформі, наданій компанією «Майкрософт Україна», яка триватиме до 22 жовтня 2017 року. Акцентовано увагу  про те, що у вкладці «Учитель року» на сайті ІППОЧО розміщено нормативно-правову базу та інформаційні матеріали на допомогу учасникам Конкурсу.


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (70)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше