» » Всеукраїнський тренінг з методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» в основній та старшій школі
Інформація
  • Переглядів: 499
  • Автор: Moderator
  • Дата: 10-10-2017, 09:57
10-10-2017, 09:57

Всеукраїнський тренінг з методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» в основній та старшій школі

Категорія: ІППОЧО

25 – 27 вересня у м. Києві за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Громадської організації «Дитячий фонд здоров’я через освіту» відбувся Всеукраїнський тренінг з методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» в основній та старшій школі для регіональних координаторів проекту.
Метою навчального тренінгу була фахова підготовка тренерів для подальшого навчання вчителів основної та старшої школи з методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» на засадах компетентнісного підходу.
У роботі навчального тренінгу взяли  участь регіональні координатори проекту «Вчимося жити разом» з 24 областей України та м. Києва. Від Чернівецької області на тренінгу була присутня Кліщинська Т.А., методист НМЦ освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб ІППО ЧО,
Протягом трьох днів учасники навчального тренінгу були ознайомлені з концепцією, змістом, методикою викладання, особливостями впровадження вищезазначеного курсу у навчально-виховні плани навчальних закладів, а також мали змогу продемонструвати підготовлені тренінгові заняття за програмою курсу «Вчимося жити разом». 
По завершенню всі учасники отримали сертифікат тренера з методики навчання вчителів для викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» в основній та старшій школі на засадах розвитку життевих навичок. 
Для повнішого уявлення про те, як проходив Всеукраїнський тренінг з методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» в основній та старшій школі, пропонуємо переглянути фотозвіт.
 
Матеріали додаються: матеріали
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (70)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше