» » Чорноморський фонд регіонального співробітництва / Black Sea Trust Foundation
Інформація
  • Переглядів: 1028
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 19-04-2016, 11:13
19-04-2016, 11:13

Чорноморський фонд регіонального співробітництва / Black Sea Trust Foundation

Категорія: Інвестування

www.gmfus.org/civil-society/black-sea-trust-regional-cooperation 
Цілі/Місія: 
Сприяння регіональному співробітництву та належному врядуванню в Чорноморському регіоні; підзвітності, прозорості, відкритості уряду; розвитку сильного, ефективного громадського сектору; розвитку незалежних та професійних ЗМІ. 
Пріоритети: 
Україна є прийнятною в рамках трьох програм. 
Програма транскордонних ініціатив прагне сприяти розвитку регіонального співробітництва та стабільності за допомогою проектів, спрямованих на транскордонні діалоги між урядовими установами, громадськими організаціями та політичними інститутами, обмін передовим досвідом у ключових галузях економічної політики, а також серед громадян та громадських неприбуткових об'єднань, зниження фізичних та юридичних бар'єрів між країнами в чорноморському регіоні, регіональні зусилля по створенню соціальних, культурних та економічних мереж. 
Програма східних зв'язків підтримує створення нових зв'язків між членами ЄС та країнами Чорноморського регіону, розширення доступу країн Чорноморського регіону до знань і ресурсів в галузях належного врядування, обмін інформацією, ув'язка знань, досвіду та економічних реформ. 
Програма громадської участі фінансує тільки проекти, що впроваджуються в окремій країні. Особливі пріоритети для України включають: підзвітність виборних і призначуваних посадових осіб, діяльність із боротьбі з корупцією, згуртованість громадянського суспільства на національному рівні, аналітичні організації та державна політика, підтримка незалежних ЗМІ. 
Прийнятні заявники: 
НУО, урядові органи, вкл. місцеві органи влади, інші юридично зареєстровані об'єднання 
Як подати заявку: 
Середня тривалість проектів становить 12 місяців, але проекти на більш тривалий термін можуть бути розглянуті у виключному порядку. Розмір грантів зазвичай знаходиться у діапазоні від 5 до 75 тис. доларів, але більшість грантів – це 20- 22 тис. Винятково Фонд може підтримувати багаторічні проекти, поновлювані щороку за умови задовільних звітів і ефективного впровадження. 
Заявники повинні заповнити заявку та форму бюджету. Пропозиції краще готувати англійською, але також приймаються пропозиції російською мовою. Пропозиції приймаються тільки електронною поштою на адресу BlackSeaTrust@gmfus.org. Остаточне рішення, як правило, оголошується протягом 10 тижнів після подання заявки. Питання, пов'язані з підготовкою заявки, можуть бути надіслані електронною поштою BlackSeaTrust@gmfus.org. Проектні пропозиції приймаються на постійній основі, та рішення приймаються приблизно кожні два місяці. Остаточно грант затверджує грантовий комітет або, якщо розмір перевищує 25 тис., Рада піклувальників. 
Сектори/сфери підтримки 
• Створення робочих місць 
• Громадянське суспільство 
• Транскордонне співробітництво 
• Культура та мистецтво, Туризм, Освіта, Молодь 
• Врядування, Розвиток управлінського потенціалу 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (101)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше