Інформація
  • Переглядів: 895
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 19-04-2016, 11:12
19-04-2016, 11:12

Стратегія ЄС для Дунайського регіону (EUSDR)

Категорія: Інвестування

Стратегія ЄС для Дунайського регіону (EUSDR) є макро-регіональною стратегією, розробленою Європейською комісією разом із країнами Дунайського регіону та зацікавленими сторонами, для вирішення спільних проблем гуртом. Чотири українські регіони є прийнятними в рамках стратегії EUSDR (Одеська, Івано-Франківська, Закарпатська та Чернівецька області). 
Фонд проектів Дунайського регіону СТАРТ / START Danube Region Project Fund 
Цілі: 
Надання первісних грошей для розробки та реалізації проектів Дунайського регіону. Первісні (початкові) гроші означає, що бенефіціари отримують раннє попереднє фінансування для того, щоб покрити проектні витрати з самого початку. Це допомагає, особливо маленьким організаціям з обмеженими ресурсами, СТАРТувати свої проекти. 
Пріоритети: 
СТАРТ охоплює всі 11 пріоритетних галузей EUSDR: поліпшення мобільності та міжмодальність внутрішніх водних, залізничних, автомобільних і повітряних шляхів з метою сприяння стійкій енергетиці, розвиток культури й туризму, контакти між людьми, відновлення і підтримка якості вод, управління екологічними ризиками, збереження біорізноманіття, ландшафтів і якості повітря та ґрунтів, розвиток суспільства знань (дослідження, освіта та ІКТ) для підтримки конкурентоспроможності підприємств, інвестування в людей і навички, активізація інституційного потенціалу та співробітництва, спільна робота щодо безпеки та боротьби з організованою злочинністю. 
Прийнятні заявники: 
Державні або приватні організації що є юридичними особами (фізичні особи неприйнятні). СТАРТ розроблений спеціально для малих установ, неурядових організацій. У кожному проекті повинні брати участь не менше двох партнерів з двох країн EUSDR. 
Як подати заявку: 
Результати першого конкурсу були оголошені 19 січня 2015 року. За наступним конкурсом потенційні заявники мають стежити на http://www.danube-capacitycooperation.eu/pages/start. 
Чотири українські регіони можуть брати участь (Одеська, Чернівецька, Івано-Франківська та Закарпатська області). Партнерський проект повинен включати як мінімум двох партнерів з двох країн Дунайського регіону. Суми грантів варіюються від 10 до 40 тисяч євро на проект. Партнери проекту повинні співфінансувати мін. 10% від загального обсягу видатків по проекту за рахунок власних коштів або інших (не ЄС) джерел. 
Сектори/сфери підтримки 
• Доступність та транспорт 
• Створення робочих місць, Соціальна політика 
• Захист навколишнього середовища 
• Громадянське суспільство 
• Транскордонне співробітництво 
• Культура та мистецтво, Туризм 
• Врядування 
• Розвиток управлінського потенціалу 
• Дослідження, інновації 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (101)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше