» » Програма транскордонного співробітництва ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна
Інформація
  • Переглядів: 1373
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 19-04-2016, 11:11
19-04-2016, 11:11

Програма транскордонного співробітництва ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна

Категорія: Інвестування

Проект стратегії нової програми Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна на 2014-2020 рр. в даний час знаходиться на стадії підготовки. Наступна інформація заснована на стратегії ЄС, запропонованій для всіх програм прикордонного співробітництва ЄІС. Потенційні кандидати мають регулярно перевіряти сайт, щоб отримати точну актуальну інформацію про програму. 
Цілі: 
Нова програма матиме три стратегічні цілі: 1) сприяння економічному та соціальному розвитку в регіонах по обидві сторони спільних кордонів, 2) рішення загальних проблем в галузі навколишнього середовища, охорони здоров'я, безпеки та безпеки, і 3) сприяння поліпшенню умов для забезпечення мобільності людей, товарів і капіталу. 
Пріоритети: 
Програма також матиме до 4 із 10 запропонованих тематичних завдань, які включають в себе: 1) підприємництво та розвиток малого і середнього бізнесу, 2) підтримка освіти, наукових досліджень, технологічного розвитку та інновацій, 3) просування місцевої культури та збереження історичної спадщини, 4) сприяння соціальній інтеграції та боротьба з бідністю, 5) підтримка належного врядування на місцевому і регіональному рівнях, 6) захист навколишнього середовища, адаптація до зміни клімату, 7) поліпшення доступності регіонів, розвиток транспортних і комунікаційних мереж і систем, 8 ) загальні проблеми в галузі безпеки, 9) просування співробітництва в галузі енергетики, 10) просування управління та безпеки кордонів. 
Прийнятні заявники: 
Очікується, що прийнятність заявників буде такою самою, як у попередньому фінансовому періоді, і буде включати в себе регіональні та місцеві органи влади та органи самоврядування, напівдержавні установи, неурядові організації та некомерційні організації. Деталі прийнятності можуть змінюватися, тому їх треба перевіряти для кожного конкурсу. 
Як подати заявку: 
Розподіл фінансування в рамках програми проводитиметься через стандартні конкурси, які можна буде знайти на веб-сайті програм та на сайті Представництва ЄС в Україні: http://eeas.europa.eu/delegations/ukraine/grants_tenders/grants/index_ua.htm 
В рамках програми прийнятними є такі українські області: Івано-Франківська, Закарпатська. 
Потенційні заявники з метою ознайомлення можуть відвідати веб-сайт попередньої програми ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна (2007-2013): www.huskroua-cbc.net 
Сектори/сфери підтримки 
• Доступність та транспорт 
• Створення робочих місць, 
• Соціальна політика 
• Захист навколишнього середовища 
• Енергетична ефективність 
• Транскордонне співробітництво 
• Культура і мистецтво, Туризм, Освіта 
• Врядування 
• Розвиток управлінського потенціалу 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (101)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше