Інформація
  • Переглядів: 1902
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 14-02-2015, 11:12
14-02-2015, 11:12

Наказ ДОН від 14.02.2015 № 62

Категорія: Інвестування / Накази

Про організацію роботи з
ініціювання, підготовки та
реалізації інвестиційних 
проектів

З метою створення сприятливих умов щодо залучення інвестицій у розвиток освіти регіону, формування позитивного інвестиційного іміджу освітньої галузі області, вироблення єдиного комплексного підходу до здійснення інформаційно-презентаційної освітньої політики регіону:

НАКАЗУЮ:

1. Призначити заступника директора комунальної установи ”Група моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області” Вовка А.М. координатором роботи щодо залучення інвестицій у розвиток освітньої галузі області. 
2. Комунальній установі «Група моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області» (Прінько С.І.):
2.1. Внести до посадової інструкції заступника директора КУ «Група моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області» функції, передбачені п.1 цього наказу.
2.2. Внести зміни у посадові обов’язки провідних фахівців, які будуть вести питання залучення інвестицій у розвиток освітньої галузі області.
2.3. До 01.05.2015 провести семінар-навчання з відповідальними за організацію роботи щодо залучення інвестицій у розвиток освіти в органах управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад. 
2.3. Систематично розміщувати інформаційні матеріали по інвестиціях на сайтах Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації та КУ «Група моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області» на сторінці ”Інвестування”.
2.4. Вивчити питання про співпрацю з потенційними партнерами щодо залучення інвестицій у розвиток освіти (Чернівецький обласний ресурсний центр громад, НЕФКО, ЧОГО ”Асоціація виробників Буковини” тощо) та укласти угоди про співпрацю до 01.06.2015.
2.5. Розробити та затвердити до 01.04.2015:
2.5.1. Дорожню карту щодо організації залучення інвестицій у розвиток освіти.
2.5.2. Форму звітності органів управління освітою щодо залучення інвестицій у розвиток освіти району/міста.
2.6. Звітувати щороку до 01.09. Департаменту освіти і науки облдержадміністрації про проведену роботу з питання залучення інвестицій у розвиток освіти району/міста.
2.7. До 15.02.2015 підготувати та подати управлінню міжнародного співробітництва та інвестицій перелік інвестиційних пропозицій (закладів обласного підпорядкування), фінансування яких пропонується здійснити за рахунок позабюджетних джерел фінансування для здійснення заходів щодо заміщення споживання природного газу на альтернативні види палива у 2015 році.
 3. Керівникам органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад, закладів освіти обласного підпорядкування:
3.1. Наказом затвердити відповідального за організацію роботи щодо залучення інвестицій у розвиток освіти району/міста, закладі обласного підпорядкування.
3.2. Внести цю функцію в його посадову інструкцію.
3.3. Копії відповідних наказів подати у КУ «Група моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області» до 01.03.2015.
3.4. Створити до 01.03.2015 на сайтах органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом сторінку ”Інвестування”. 
3.5. Практикувати публічний захист (громадське обговорення) проектів щодо залучення інвестицій у розвиток освіти.
3.6. Звітувати щороку до 01.08. координатору роботи з питань залучення інвестицій у розвиток освітньої галузі області про проведену роботу з питання залучення інвестицій у розвиток освіти району/міста. 
3.7. Проводити наради, навчання з керівниками закладів освіти, громадськістю з питань залучення інвестицій. Пропагувати досвід роботи з цих питань.
3.8. Розробити інвестиційні пропозиції освітньої галузі району/міста для реалізації проектів (опис, анкету та презентацію в Power Point). 
3.9. З метою залучення позабюджетних джерел фінансування розробити інвестиційні пропозиції проектів, в першу чергу, спрямованих на використання інноваційних технологій, енергозбереження, енергоефективність, використання альтернативних відновлюваних джерел енергії та підготувати якісні Інвестиційні паспорти освітньої галузі району/міста/закладу відповідно до форм, що додаються.
4. Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (Білянін Г.І.):
4.1. Включити в програму курсів підвищення кваліфікації керівників закладів освіти питання організації роботи щодо залучення інвестицій у розвиток освіти до 01.03.2015.
4.2. Висвітлювати у газеті ”Освіта Буковини” досвід роботи органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад, педагогічних колективів, громад щодо залучення інвестицій у розвиток освіти.
4.3. Спільно з КУ «Група моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області»:
4.3.1. Практикувати презентації закладів освіти, які залучали інвестиції для зміцнення матеріально-технічної бази навчально-виховного процесу. 
4.3.2. Проводити навчання керівників закладів освіти з питань залучення інвестицій, відповідальних за цю ділянку роботи в органах управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад. 
5. Наказ розмістити на інформаційних сайтах Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та КУ «Група моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області». 
6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту – начальника управління ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Потурнака Б.М.

Директор Департаменту 
освіти і науки облдержадміністрації                                                       О.Палійчук


Додаток додається: nvesticyi-2015-elektronka.doc [187 Kb] (cкачувань: 66)

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше