Інформація
  • Переглядів: 442
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-12-2017, 14:13
22-12-2017, 14:13

«Миколая зустрічаймо в цей святий величний час»

Категорія: Інтернатні заклади

Серед церковних свят на честь святих на особливу увагу заслуговує вшанування Святого Миколая - покровителя та заступника дітей.  Святий Миколай - другий після Бога заступник на землі, це духовна істота, яка відвідує тих людей, які потребують його допомоги, покровитель усіх бідних і знедолених.
З метою розширення знань учнів про традиції українського народу, про доброчинні справи Святого Миколая, сприяння розвитку творчих здібностей дітей та виховання в учнів любові до ближнього, почуття доброти та милосердя 19.12. 2017 року в КЗ «Хотинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2» відбулося народознавче свято «Миколая зустрічаймо в цей святий величний час»
Школярі старанно готувалися до зустрічі із Святим Миколаєм і  зустріли дорогого гостя з великою радістю, даруючи йому свої вміння та здобуті знання: розказували вірші, співали пісні, танцювали.
На святі були присутні поважні гості: депутати Чернівецької обласної ради Л.Годнюк, Ю.Жук, А.Мунтян, начальник Хотинського відділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області  Михайло Заінчковський та його колеги, а також працівники Хотинського відділення Новоселицької ОДПІ Головного управління ДФС у Чернівецькій області, які почастували діток солодкими подарунками.  
Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.
Адміністрація, педагогічний та учнівський колективу висловлюють щиру подяку гостям за увагу, турботу та підтримку. Нехай Господь Бог поверне їм сторицею за добрі, благородні діла.

«Миколая зустрічаймо в цей святий величний час»
«Миколая зустрічаймо в цей святий величний час»
«Миколая зустрічаймо в цей святий величний час»
«Миколая зустрічаймо в цей святий величний час»
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (92)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше