Інформація
  • Переглядів: 750
  • Автор: Moderator
  • Дата: 7-12-2017, 15:02
7-12-2017, 15:02

«Козацькі забави» до Дня Збройних Сил України

Категорія: Інтернатні заклади / Національно-патріотичне виховання

06.12.2017 у комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №4» проведено «Козацькі забави» до Дня Збройних Сил України. 6 грудня відзначається День Збройних Сил України –  це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності та цілісності України. Тому і наша школа просто так не оминула цю дату.
Вранці учнівський актив у складі старших школярів провів інформаційну хвилинку. Учениці початкових класів коротко розповіли учням 1 – 4 класів про історію створення Збройних Сил України. З метою патріотичного виховання учнів, під час перерв усі бажаючі могли створити величезний колаж малюнків з гаслом «Ми за волю, ми за мир!»
Традиційно, під керівництвом вчителя фізичної культури Якімчук Т.Б., за участю педагогів  та випускників школи, з учнями 5-9 класів було проведено спортивні змагання «Козацькі забави». Розпочалося свято вітальним словом вчителя фізичної культури Якімчук Т.Б. та  врученням подарунків для педагогів школи, учасників команд. Учні школи під керівництвом Черлінки Л.В. та Баран М.М. виготовили святкові вітальні листівки.
Тетяна Борисівна зі словами: «Дорогі захисники України! Знайте, ми тримаємо за Вас кулаки. Пам’ятайте, Ви – наші Герої! Нехай Ваші прізвища будуть всім відомі, кожного з Вас ми хочемо знати і дякувати за те, що стоїте на варті безпеки і миру в Україні, жертвуєте найдорожчим –  життям, за нас. Герої наші, дорогі захисники, ми пам’ятаємо Вас! Тому дівчата, навіть на війні, хочуть стати Вам опорою, підтримкою, розрадою, допомогою!!!  Ні одна дитина не хоче бути без батька, ні одна дружина не хоче залишатися без свого коханого чоловіка, ні одна мама не хоче втрачати свого сина…»,  – згадала воїнів АТО, для яких у виконанні вихователя Молдован А.І. звучала пісня «Дівчата».
Змагання проходили за такою конкурсною програмою: конкурс №1 «Візитна картка», конкурс №2 «Хата на тата» (прасування одягу), конкурс №3 «Стрибки в мішках», конкурс №4 «Ведення футбольного м’яча», конкурс №5 «Ведення м’яча ключкою», конкурс №6 «Кенгуру» (стрибки на фітнес-м’ячах), конкурс №7 «Букет для коханої» (підписати назви квітів), конкурс №8 «Мастер-Шеф» (пройти з пляшками по вказаному шляху), конкурс №9 «Швидкий солдат» (переодягання на швидкість), конкурс №10 «Богатир» (біг із пляшками з водою), конкурс №11 «Електрик» (складання розетки), конкурс №12 «Ведення баскетбольного м’яча», конкурс №13 «Біг з трьома баскетбольними м’ячами», конкурс №14 «Біг з обручем і м’ячем», конкурс №15 «Танцюють всі», конкурс №16 «Швидкоручка» (розвішування білизни), конкурс №17 «Переможець» (перетягування канату), які  сприяли  згуртуванню  колективу, розвитку  фізичних здібностей, кмітливості та спритності.
Основною метою проведених змагань було виховання патріотичних почуттів, дружби та взаємоповаги один до одного, взаєморозуміння.
За результатами змагань, І місце отримала команда «Гарячі перці», ІІ місце розділили команди «Стріла» та «Капітошки». Команда-переможець отримала кубок, присвячений Дню Збройних Сил України 2017. Також для всіх чоловіків школи та вболівальників звучали пісні-подарунки у виконанні Молдован А.І. та гостей свята, а за сумісництвом журі – студентів БДМУ.
Директор школи Коропецький Іван Іванович нагородив переможців дипломами та кубком. 
Представникам змагань та їх уболівальникам дуже сподобалися різноманітні та оригінальні, досконало продумані естафети. Педагогічний та шкільний колективи отримали незабутні враження та позитивні емоції від проведеного свята.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2020 (52)
Жовтень 2020 (72)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше