» » Урочисте свято з нагоди «Посвяти у п’ятикласники» у КЗ «Чернівецька спеціальна ЗОШ №3»
Інформація
  • Переглядів: 793
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-10-2017, 14:23
30-10-2017, 14:23

Урочисте свято з нагоди «Посвяти у п’ятикласники» у КЗ «Чернівецька спеціальна ЗОШ №3»

Категорія: Інтернатні заклади

В житті кожної людини бувають важливі переломні етапи, які символізують перехід до відповідальності, зрілості.  Саме таким етапом  став перехід учнів молодшої школи у старшу у  КЗ «Чернівецька спеціальна ЗОШ №3». Вже традиційно, кожного року учні  5 класів проходять «Посвяту у п’ятикласники», в рамках адаптації дітей в старшій школі, оскільки саме в 
5 класі розпочинається нова сторінка в житті кожного учня та учнівського колективу в цілому. Тому, основною  метою заходу є сприяти формуванню згуртованості учнівського колективу, виховувати у школярів  почуття товариськості,  відповідальності, впевненості в своїх силах, толерантності, поваги один до одного та  взаєморозуміння.
Заходи  відбулися 26 і 27 жовтня 2017 р. . А  розпочали учні 5-А класу (кл. керівник Каруценко А.Я, вихователь Лоленко Т.І.) і 5-Б класу(кл. керівник Іліка Р.В., вихователь Мартинюк Р.В.) виходом на сцену під веселу музику і оплески гостей, яскравою презентацією, а учні 5-Б класу водночас на сцені викладали з пазлів фото класу. На декілька хвилин учні-п’ятикласники поринули в своє дитинство завдяки фотографіям і відео з історії молодшої школи; згадали свої перші уроки, перші оцінки, перші досягнення. Зі словами привітань і побажань до школярів звернулись перші вчителі Шведюк Г.П. і Кольба В.В.
Учні також співали пісні, декламували вірші,  грали у вікторини  «Назви  урок, назви  вчителя»,  «Відгадай вчителя за голосом», «Що робимо не скажемо, але – покажемо!», конкурси для учнів старшої школи «Познайомимось поближче», «Перевірка  старшокласників на знання» та виконували запальні танці «Для першої вчительки»,  «Опа, п’ятий клас!».
Під час свята також були показані відео фрагменти з шкільного життя п’ятих класів. 
«Посвята у п’ятикласники» підійшла до завершення після зачитання урочистої клятви, вручення «Посвідчення п’ятикласника» директором школи Добржанською О.М. та найкращими словами побажань від адміністрації школи: «Перша ланка шкільного життя позаду, а сьогодні ви – п’ятикласники! У вас нові вчителі, нові кабінети, предмети – загалом вражень вистачає! Ще вчора ви були учнями початкової школи, а сьогодні вже на порозі великої основної школи. Ви дружні, завзяті та працьовиті і є справжнім колективом, який буде примножувати здобутки і, ми сподіваємось, ви будете найкращими учнями нашої школи. Ми віримо, що у вас попереду ще багато славних звершень, перемог і здобутків.»скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше