Інформація
  • Переглядів:
  • Автор: Moderator
  • Дата: 20-12-2016, 17:16
20-12-2016, 17:16

Ой, хто, хто Миколая любить?

Категорія: Інтернатні заклади

Протягом цілого семестру вихованці комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» були слухняними, ввічливими, порядними та працьовитими, добре вчились, трудились, виготовляли цікаві поробки, малюнки. І тому 19 грудня, як завжди, до них завітав Святий Миколай зі своїми помічниками. На цей раз помічниками та спонсорами Святого Миколая були: заступник голови Чернівецької ОДА Ігор Богатирець; головний спеціаліствідділу дошкільної, загальної середньої, спеціальної освіти та соціального захисту Департаменту освіти і науки ЧОДА Ольга Остафій; начальник управління поліції охорони в Чернівецькій області, полковник поліції Сергій Чоботар; начальник відділу кадрового забезпечення управління поліції охорони в Чернівецькій області Альона Чебан; волонтери ГО «Волонтерський рух Буковини» в особі Катерини Пономарьової; меценат, спонсор, людина з великим і відкритим до людей серцем Віоріка Привалова; лікар отоларинголог, керівник центру реабілітації слуху для дорослих і дітей «Медакустика» Андрій Метакса, учні гімназії №4 та їхні батьки на чолі з класним керівником Оксаною Сиротюк та діти недільної школи при українській греко-католицькій церкві «Успіння Пресвятої Богородиці», і з ними отець Валерій Сиротюк.

Дітки порадували гостей своїми талантами, співали для них пісні, розповідали вірші, танцювали, за що отримали багато подарунків. Учениця 6-б класу Марічка Беженар та учениця 3-Б класу Беатриса Гаврилова отримали по два – на кожне вушко, – сучасних слухових апарати від центру реабілітації слуху «Медакустика», від Чернівецької ОДА – новий комп'ютер, від ГО «Волонтерський рух Буковини» – м’які іграшки та солодощі, від поліції охорони – солодкі подарунки. За сприяння депутата Чернівецької міської ради, директора департаменту капітального будівництва Олександра Пуршаги учні початкових класів відвідали виставу у ляльковому театрі, де також отримали солодкі подарунки. Від учнів гімназії та недільної школи діти отримали чудовий концерт та картину, яку намалювала одна з учениць гімназії. Кожна дитинка отримала «Миколайчика» та солодощі, а дітки з малозабезпечених та багатодітних сімей отримали персонально величезні пакунки з подарунками. Приватні особи Надія Мегера та Ірина Іванчак також побажали зробити добру благодійну справу і від імені Святого Миколая подарували дітям солодкі дарунки.

Директор школи Наталія Ткачук привітала всіх людей, присутніх у залі, які сповідують християнські цінності, і для яких на першому місті стоїть доброта і благочинність, любов до дітей. Ця любов проросте і примножиться в дитячих серцях. В кожній молитві вони будуть згадувати людей, які подарували їм радість і теплоту своїх сердець, бажати їм щастя і миру.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (40)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше