Главная > Організація харчування / Накази > Наказ ДОН від 18.08.2017 № 367

Наказ ДОН від 18.08.2017 № 367


28-08-2017, 17:33. Разместил: Anatoly
Про невідкладні заходи із запобігання спалахів гострих кишкових інфекцій 
та харчових отруєнь серед дітей у дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладах області

З метою збереження здоров'я  дітей,  запобігання поширенню інфекційних хвороб і отруєнь дітей неякісними харчовими продуктами, відповідно до ст. 24, 25 Закону України «Про освіту», 

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити План заходів щодо запобігання спалахам гострих кишкових інфекцій і харчових отруєнь у дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладах області, що  додається.
2. Керівникам органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад, рекомендувати головам ОТГ, відповідальним за освіту в ОТГ, професійно-технічних та закладів, що фінансуються з обласного бюджету:
2.1. Розробити відповідні заходи та забезпечити їх виконання.                                
2.2. До початку та впродовж навчального року ознайомлювати вихованців, учнів, педагогів та батьків із заходами щодо попередження виникнення та розповсюдження спалахів гострих кишкових інфекцій і харчових отруєнь. 
2.3. При виявленні випадків харчових отруєнь у закладах освіти області терміново інформувати Департамент освіти і науки облдержадміністрації.
3. КУ «Група моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області» (Прінько С.І.) тримати на постійному контролі виконання Плану заходів щодо запобігання спалахам гострих кишкових інфекцій і харчових отруєнь у навчальних закладах області. 
4. Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки  облдержадміністрації. 
5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту – начальника управління ресурсного забезпечення Періус Н.В.

В.о. директора Департаменту                                                        І. Ісопенко
 
Додаток додається: nfekcyi-2017-2018.doc [80 Kb] (cкачувань: 77)
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад