Інформація
  • Переглядів: 835
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 7-02-2017, 11:48
7-02-2017, 11:48

Наказ ДОН від 06.02.2017 № 44

Категорія: Організація харчування / Накази

Відповідно до вимог «Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу», затвердженими постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 №63, Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладання податком на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 02.02.2011 №116, Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах, затвердженого спільним наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 01.06.2005 №242/329, Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої спільним наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 17.04.2006 №298/227, спільного наказу МОН України та МОЗ України від 15.08.2006 №620/563 «Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах», наказу Департаменту освіти і науки від 05.08.2016 № 333 «Про організацію харчування дітей у загальноосвітніх, дошкільних та професійно-технічних навчальних закладах у 2016/2017н.р.» та з метою надання якісних послуг з організації харчування 

НАКАЗУЮ:

1. Керівникам органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад, ОТГ, закладів обласного підпорядкування та професійно-технічних навчальних закладів області:
1.1. Забезпечити належний контроль та безпеку за організацією харчавуння у навчальних закладах області.
1.2. Вжити невідкладних заходів щодо дотримання фінансової дисципліни в питаннях організації харчування учнів (вихованців) закладів.
1.3. Закупівлю продуктів харчування проводити відповідно до динаміки цін на споживчому ринку, яка щодекадно оприлюднюється на сайті Департаменту освіти і науки в розділі «Харчування».
1.4. У накладних зазначати детальний опис продуктів харчування (м'ясо свинини рекомендуємо брати І категорії - свинина без кісток і шкіри, м'ясо яловичини І категорії - яловичини без кістки), по молочних продуктах зазначати відсоток жирності тощо).
1.5. Посилити контроль:
1.5.1. За надходженням продуктів харчування та продовольчої сировини та реєстрацією супровідних документів, що свідчать про їх якість та походження.
1.5.2. За виконанням натуральних норм харчування (наборів продуктів).
1.5.3. За дотриманням умов і термінів зберігання продуктів харчування.
1.6. Неухильно дотримуватися санітарно-гігієнічних вимог і санітарно-протиепідемічних правил, особистої гігієни працівників, які пов’язані з організацією харчування дітей, санітарно-гігієнічного режиму на харчоблоках та в їдальнях.
1.7. Категорично заборонити:
1.7.1. Використання у їдальнях навчально-виховних закладів м’яса та яєць водоплаваючої птиці, м’яса, яке не пройшло ветеринарного контролю, м’ясних обрізків, субпродуктів (діафрагми, крові, легенів, нирок, голови тощо, за винятком печінки та язика), свинини жирної, річкової та копченої риби, вершково-рослинних масел та масел з додаванням будь-якої іншої сировини (риби, морепродуктів тощо), низькосортних м’ясних виробів (нижче І сорту), студнів, зельців, фаршмаків, грибів, молока-самоквасу, сметани, фляжного молока та сиру м’якого без термічної обробки, консервів непромислового виготовлення, солодких газованих напоїв, нарізних салатів з майонезом, оцтом, сметаною.
1.7.2. Реалізацію у шкільних буфетах кондитерських виробів з кремами, морозива, солодких газованих напоїв, квасу, натуральної кави, грибів, соусів, перцю, майонезу, виробів у фритюрі, у тому числі чіпсів, сухариків, виробів швидкого приготування, продуктів, що містять синтетичні барвники, ароматизатори, підсолоджувачі, підсилювачі смаку, консерванти, продуктів, які не містять у своєму складі необхідних для організму дитини корисних речовин.
1.7.3. Реалізацію та вживання несертифікованої продукції рослинництва, що надходить до навчальних закладів без відповідного сертифіката або результатів дослідження хімлабораторії СЕС на вміст залишків нітратів та отрутохімікатів та продуктів харчування, термін придатності яких закінчився.
1.7.4. Виготовлення овочевих, фруктових та інших консервів в умовах навчально-виховних закладів.
1.8. Активізувати просвітницько-роз’яснювальну роботу серед дітей та батьків з питань раціонального та збалансованого харчування, профілактики кишково-шлункових інфекцій та додержання правил особистої гігієни.
2. КУ «Група моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області» (Прінько С.І.) здійснювати систематичний моніторинг організації харчування у закладах освіти області та координацію роботи із зазначеного питання. 
3. Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту – начальника управління ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Н.В.Періус.

Директор Департаменту                                                  О. Палійчук
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2019 (81)
Серпень 2019 (93)
Липень 2019 (65)
Червень 2019 (137)
Травень 2019 (197)
Квітень 2019 (138)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше