» » » Формування в учнів стійкого інтересу до навчання через удосконалення сучасного уроку
Інформація
  • Переглядів: 669
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-02-2016, 16:20
26-02-2016, 16:20

Формування в учнів стійкого інтересу до навчання через удосконалення сучасного уроку

Категорія: Головне управління / Відділ дошкільної, загальної середньої, позашкіль


24.02.2016 року на базі Хотинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулося засідання районного методичного  об’єднання керівників шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів Хотинського району з проблеми: «Формування в учнів стійкого інтересу до навчання через удосконалення сучасного уроку».
Для учасників семінару презентована візитка Хотинської ЗОШ 
І-ІІІ ступенів №1 «Рідна школа – це затишок милий».
Директор школи Сіногач Н. Л. у своєму виступі на тему: «Співробітництво учасників навчально-виховного процесу як фактор педагогізації середовища формування і розвитку в учнів пізнавального інтересу» зазначила, що підвищення якості навчання учнів, формування у школярів прийомів і способів самоосвіти, самостійного здобуття знань – найважливіші завдання сучасної школи.
Олійник З. О., голова шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів, розкрила основні методичні аспекти створення освітнього простору як засобу вдосконалення сучасного уроку.
 Практичний психолог Заплітна О. М. узагальнила результати проведеного дослідження серед учасників навчально-виховного процесу ЗНЗ району та визначила стратегії діяльності психологічної служби щодо активізації пізнавальної діяльності як фактор підвищення якості знань учнів початкової школи.
Для учасників районного методичного  об’єднання Чинчик В. О., класовод 2 класу, провела бінарний урок на тему: «Таблиця ділення на 5. Охорона птахів». Вчитель початкових класів Олійник З. О. продемонструвала у 4 класі урок-проект із літературного читання на тему: «Леся Українка – поетична квітка України». Вчитель українознавства Горбова О. А. у 3 класі провела урок на тему: «Відомі жінки України». Педагоги використовували різноманітні методи, прийоми, форми навчання, які підпорядковані змісту і меті навчального матеріалу, формуючи у молодших школярів ключові та предметні компетентності.
 На уроках спостерігалася продумана система опитування, повторення виучуваного матеріалу проводилося з дотриманням принципу послідовності в роботі. У системі вправ на закріплення більше уваги приділялося самостійній роботі школярів, творчим вправам, які сприяли розвитку мислення, використовувалися інтерактивні методи і прийоми роботи, технології формування та розвитку критичного мислення. Саме засобами інтерактивного навчання діти навчалися мислити творчо, критично висловлювати власні думки, приймати обґрунтовані рішення, формували навички об’єктивно оцінювати власну роботу та роботу інших.
З метою підвищення рівня професійної майстерності вчителів через розвиток у них творчого потенціалу учасники семінару брали активну участь у методичному заході на тему: «Формування в учнів стійкого інтересу до навчання через удосконалення сучасного уроку», який підготувала вчитель початкових класів Сафронюк Т. В. Початківці  обговорювали практичні проблеми підвищення інтересу учнів до навчання через удосконалення сучасного уроку, розробили алгоритм колегіального пошуку шляхів підвищення  ефективності співпраці учасників навчально-виховного процесу з метою удосконалення якості освіти.
Підводячи підсумки семінару, Савчук Р. В., методист РМК управління освіти Хотинської районної державної адміністрації, зазначила, що сучасний  педагог у навчально-виховному процесі повинен постійно вдосконалювати свою роботу, використовувати нові форми, методи, засоби, прийоми на уроках, бо вчитель, який прагне розкрити всі здібності і таланти своїх учнів, навчити їх вчитися, знаходити істину, обов’язково буде шукати шляхи вдосконалення своєї методики.
 

 

Формування в учнів стійкого інтересу до навчання через удосконалення сучасного уроку

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше