Інформація
  • Переглядів: 568
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-02-2016, 09:51
26-02-2016, 09:51

Творчі пошуки та зерна досвіду

Категорія: Головне управління / Відділ дошкільної, загальної середньої, позашкіль


На виконання доручення директора департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Палійчук О.М. від 27.11.2015, плану роботи управління освіти Кельменецької РДА та районного методичного кабінету 24 лютого проведено педагогічно-методичний мосту Кельменецький РМК↔ Хотинський РМК↔Перковецький НВК↔Хотинська школа-сад з теми: «Створення освітнього простору з формування  творчої  активності молодшого  школяра  засобами  сучасних педагогічних  технологій». На захід було запрошено вчителів перших класів району.
Відкрила педагогічно-методичний міст завідувач РМК управління освіти Кельменецької РДА Молода В.І. Вона зазначила, що творча активність молодшого школяра – найвищий рівень активності дитини, який виражається у здатності активізувати її природні задатки і здібності, вмінні нестандартно мислити, генерувати ідеї за умови відповідної мотивації та високого розвитку психічних процесів.
Педагоги Перковецького НВК Іванська І. М., Білик Н.Г. презентували досвіди роботи з проблем: «Формування творчої активності молодшого школяра засобами сучасних педагогічних технологій» та «Система роботи вчителя над розв’язуванням задач з логічним навантаженням».
Із особливим задоволенням учасники заходу слухали керівника районного методичного об’єднання вчителів Мартинюк А.А., яка  практично ознайомила присутніх з реалізацію проблеми «Дидактична гра як засіб особистісно орієнтованого навчання».
Під час переїзду до Хотинської школи-сад всі активно обговорювали проблеми навчання учнів у 1-му класі та шляхи їх вирішення.
Педагогічних працівників Кельменецького району радо зустріли Якуба Р.Є., завідувач РМК управління освіти Хотинської РДА та Семенюк І.Б., директор школи-сад. Римма Єгенівна розповіла про те, як здійснюється методичний супровід діяльності шкіл сприяння здоров’ю в районі та формування творчої активності молодшого школяра педагогічним колективом школи-сад.
Окрасою педагогічного мосту стала музично-поетична візитка діяльності Хотинської школи-сад та душевні пісні про Україну, про дорогих учителів, які виконували педагоги із вихованцями.
Ірина Борисівна провела учасників навчальними кабінетами, де створено всі умови для навчання й виховання дошкільнят та молодших школярів. Вона презентувала добірні зерна творчої педагогічної майстерності, роботу навчального закладу в цифрах і фактах та зупинилася на переспективах розвитку.
Педагоги Кельменеччини та Хотинщини активно включилися до розв’язування важливих питань з використання сучасних педагогічних технологій на уроках в початкових класах шляхом проведення ділової педагогічної гри. Ведучою заходу була вчитель початкових класів Хотинської ЗОШ Вирижинська Н. В. 
А далі – обговорення, пропозиції, рекомендації та щирі слова вдячності.
Зустріч була корисна, щира, тепла, пройшла на високому організаційному, науковому і методичному рівні.
Сподіваємося, що почуте й побачене слугуватимуть поштовхом до нових ідей, відкриттів, знахідок, працюватиме на духовне, здорове збагачення учнів у процесі навчання та виховання. Переконані, що саме подібні зустрічі корисні і необхідні для удосконалення фахового рівня, педагогічної майстерності та педагогічного росту.
 

 

 

 

 

 

 

 

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (114)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше