Інформація
  • Переглядів: 4072
  • Автор: admin1
  • Дата: 29-11-2010, 11:02
29-11-2010, 11:02

Відділ дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи

Категорія: Головне управління / Відділ дошкільної, загальної середньої, позашкіль

Відділ дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації:

- у своїй діяльності керується Конституцією України, законами і постановами Верховної Ради України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови обласної державної адміністрації, наказами Міністерства освіти і науки України, начальника Головного управління, Типовим положенням про кадрову службу органу виконавчої влади та іншими нормативними актами;

- у межах своєї компетенції здійснює організаційні заходи та інспектування якості надання дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти у закладах всіх типів і форм власності області.

1. Повноваження відділу

1.1. Реалізує державну політику в галузі освіти з урахуванням її регіональної специфіки, особливостей соціально-культурного середовища міст Чернівці, Новодністровська і районів сільської місцевості.

1.2. Вживає заходів щодо впровадження Державних стандартів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

1.3. Організовує формування змісту видання навчальних і методичних посібників регіонального компонента освіти.

1.4. Вивчає і аналізує стан навчально-виховної роботи у дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладах області, організовує впровадження регіональних освітніх програм і контролює їх виконання, здійснює атестацію дошкільних, позашкільних, середніх закладів освіти у частині результативності навчальної діяльності, розглядає і пропонує для затвердження робочі навчальні плани шкіл-інтернатів області, вносить пропозиції керівництву управління щодо впровадження експериментальних планів і програм.

1.5. Організовує здобуття неповнолітніми повної загальної середньої освіти, створення умов для надання доступної і безоплатної загальної середньої освіти на відповідній території.

1.6. Організовує навчання державною та рідною мовами, вивчення рідної мови в державних та комунальних навчальних закладах Герцаївського, Глибоцького, Новоселицького, Сторожинецького, Сокирянського районів, м. Чернівців.

1.7. Сприяє розвитку і вдосконаленню мережі закладів освіти всіх форм власності у відповідності із запитами населення області.

1.8. Організовує навчання здібних і обдарованих дітей, вносить пропозиції про відкриття шкіл нового типу (ліцеї, гімназії, колегіуми, школи-комплекси, спеціалізовані школи тощо). Забезпечує проведення в установленому порядку олімпіад, конкурсів, оглядів, спортивних змагань та інших заходів серед учнів.

1.9. Створює умови і сприяє вдосконаленню виховної роботи.

1.10. Надає консультативну допомогу в організації обліку дітей дошкільного і шкільного віку, дітей, які мають вади у фізичному і розумовому розвитку, при допомозі обласної психолого-медико-педагогічної консультації, організовує їх навчання і виховання у загальноосвітніх і спеціальних закладах освіти інтернатного типу.

1.11. Організовує виконання всеобучу, здобуття випускниками 9-их класів повної загальної середньої освіти, навчання школярів за різними формами (самоосвіта, екстернат, індивідуальне навчання, вечірні школи (класи).

1.12. Надає консультативну допомогу органам опіки і піклування з питань передачі дітей, які залишилися без піклування батьків (осіб, які їх замінюють) на виховання в сім’ях, до дитячих будинків, шкіл-інтернатів тощо).

1.13. Готує в установленому порядку матеріали на колегії управління освіти і науки, для підготовки виробничих наказів, нарад, семінарів проблем стану і якості навчально-виховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах області.

1.14. Розглядає в межах своєї компетенції заяви, скарги і пропозиції громадян, вживає заходів щодо усунення причин звернень, скарг і заяв у вищі органи виконавчої і представницької влади.

2. Відділ має право

2.1. Отримувати в установленому порядку від установ і закладів освіти інформацію, документи та інші матеріали, аналізувати стан системи освіти області, тенденції та перспективи їх розвитку.

2.2. Вносити керівництву управління освіти і науки пропозиції з питань змісту освіти, організації навчально-виховного процесу.

2.3. Скликати наради, семінари, інспекторсько-методичних служб з проблем освіти, що належать до компетенції відділу.

2.4. Здійснювати контроль діяльності закладів освіти, інспекторсько-методичних служб, підпорядкованих управлінню освіти Чернівецької міської ради, відділів освіти Новодністровської міської ради, райдержадміністрацій.

2.5. Взаємодіяти з іншими підрозділами управління освіти і науки, відповідними органами місцевого самоврядування тощо.

3. Утримання відділу та матеріально-технічне забезпечення

3.1. Відділ утримується за рахунок державного бюджету. Гранична чисельність, штатний розпис, фонд оплати праці працівників відділу затверджується начальником управління освіти і науки.

3.2. Матеріально-технічне забезпечення діяльності відділу здійснює відділ бухгалтерського обліку і звітності управління освіти і науки.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше